En Keyifli Bayram Tatili İksir’de Yaşanır

İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası

Tatilinizi geçirmek için doğayla konforun buluştuğu nokta İksir Resort Town

Unutulmaz bir bayram tatili Karadenizin zümrüt taşı Daday’da sizleri bekliyor.

 

Bayramlar yakınlarımızla bir arada olmanın sevincini yaşadığımız ender günlerdir. Şehrin stresinden uzak, sonbahar renklerinin başladığı güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız keyifli bayramlar için İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası doğanın kalbinde konforu ve bol aktivite seçenekleri ile sizi davet ediyor.

İksir'de binicilik sporu

Her yaş ve seviyeye uygun eğtimli atlarımız ile eğitimler, atlı safariler

Eşsiz oksijen deposu Daday Ballıdağ’da isterseniz ağır ağır yürüyerek doğanın gizemine ortak olun ya da yapacağınız atlı safarilerle rüzgarla yarışın. Önce Ballıdağ’a yapacağınız gezide sizleri bekleyen kirenleri, mantarları, kuşburnuları, çeşit çeşit otları toplayacaksınız. Ellerinizle topladığınız ürünlerle doğadan sofranıza yöresel otlu çörekler yapmak için 26 Eylül günü İksir Resort Town’da atölye çalışması yapılacaktır. Yaratıcılığınızın öne çıkacağı workshopta doğal beslenmenin tadını yeniden keşfedeceksiniz.

Dilerseniz 7000 yıllık tarihin izlerini sürüp dünyanın sayılı kanyonlarını, mağaralarını group fotoğraflar çekin, yaşadığınız anı ölümsüzleştirin. İksir Resort Town’da pek çok sanatsal ve sportif etkinliğin yanı sıra, dinginliği yaşayarak ruhunuzun ve bedeninizin yenilendiğini hissedin.

Anılarınızı zenginleştirercek yeni deneyimler edineceğiniz bir tatil için rotanızı, 4 gece ve üzeri konaklamada %15 indirim fırsatı ile İksir Resort Town’a çevirin.

Bayrama özel Ballıdağ’da rehber eşliğinde trekking, ürün toplama ve çörek yapımı workshopu hepsi dahil 50 TL.

 

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.