fbpx
Hobi Bahçeleri2018-08-03T23:07:53+00:00

Hobi Bahçeleri

Doğayı hissetmek için toprağa dokunmadan olmaz. İşte bunun için size özel alanlar oluşturduk! Tamamen doğal üretim yapan çiftliğimizden temin ettiğimiz tohum ve fideleri hobi bahçenizin bereketli topraklarında büyütmeniz için size teslim ediyoruz.

KENDI BAHÇENIZI YARATIN, DOĞAL ÜRÜNLERINIZI YETIŞTIRIN.

Doğayı hissetmek için toprağa dokunmadan olmaz. İşte bunun için size özel alanlar oluşturduk! Tamamen
doğal üretim yapan çiftliğimizden temin ettiğimiz tohum ve fideleri hobi bahçenizin bereketli topraklarında büyütmeniz için size teslim ediyoruz.

ÇEŞIT ÇEŞIT FIDELER VE TOHUMLAR

Hobi bahçeniz için tesisimizden domates, biber, patlıcan, salatalık fidelerinden veya mısır, patates, fasulye, roka, maydanoz ve dereotu tohumlarından alarak tamamen size ayrılmış bölüme ekebilirsiniz.
Ayrıca, dilerseniz kendi tohum ve fidelerinizi de getirip, daha size özgü bir bahçe de yaratmanız mümkün.

KENDI BAHÇENIZDEN EVINIZE

Hobi bahçenize zaman ayıramıyor, sıklıkla ziyaret edemiyor olabilirsiniz. İşte bunun için bahçe ve mahsullerinizin zarar görmemesi adına sulama ve bakımlarını biz üstleniyoruz. Böylece ürünleriniz zarar görmeden ve sağlıkla büyümeye devam ediyor.
Üstelik bahçenizde olgunlaşan meyve ve sebzeleri sizin için toplayıp, adresinize gönderiyoruz. Size ise kendi dikip suladığınız ürünlerin lezzetini yaşamak kalıyor.

GEÇMIŞTEN GELEN TAPTAZE LEZZETLER

Kendi çiftliğimizde doğal tarım ürünlerini yetiştirirken size de kendi hobi alanınızda geçmişten gelen doğal lezzetleri yetiştirme imkanı sunuyoruz. Tohumların yeşerdiğine, fidelerin büyüdüğüne, meyve ve sebzelerin olgunlaştığına tanık olmanın verdiği mutluluğu sevdiklerinizle paylaşın istiyoruz. Siz ve çocuklarınız için özel olacak bu alanda yaşamı ve doğayı anlamaya davetlisiniz.

Yaklaşan Etkinlikler

 1. 23nisan

  İksir Resort Town Uçurtma Şenliği

  Nisan 21 @ 14:00 - Nisan 23 @ 10:30
 2. mantar-senligi

  10. İksir Doğa ve Mantar Şenliği

  Nisan 26 @ 14:00 - Nisan 28 @ 11:00
 3. yoga

  İksir Resort Town’da Ayurvedik Yoga Tatili

  Mayıs 3 @ 11:30 - Mayıs 5 @ 10:00
 4. konaklamaliannelergunu

  Konaklamalı Anneler Günü

  Mayıs 10 @ 14:00 - Mayıs 12 @ 12:00
 5. İksir Binicilik Yarışları