İksir Resort Town’da Hayvan Sevgisi

hayvan_sevgisiKimi zaman en yakın dostumuz olurlar, kimi zaman da ayrılmaz bir parçamız. Hayvan sevgisi, insan sevgisi kadar önemlidir. Küçük dostlarımızın sımsıcak tüylerine dokunmak ya da daha önce gitmediğimiz bir hayvanat bahçesini ziyaret etmek bile bizi kalabalık ve yorucu şehir hayatından biraz olsun uzaklaştırır.

Sevgiye ve sevmeye doğduğumuz andan itibaren ihtiyacımız vardır. Sevmenin bu kadar önemli olduğu yeryüzünde, hayvanlara da gereken sevgiyi vermeliyiz. Onlarla kuracağımız sıcak bir dostluk, bize de çok iyi gelecek. Hayvan sevgisi, birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı gibi çocukların gelişimlerinde de önemli bir rol oynuyor. Küçük yaşta evcil hayvan besleyen çocukların zeka gelişimleri ve sorumluluk sahibi olma yetileri fazlasıyla gelişiyor. Hayvan sevgisini erken yaşlarda yaşayan çocuklar, sevmeyi ve empati kurmayı hemen öğreniyor.

hayvan_sevgisi-1Son zamanlarda stresli bir hayat tarzınız varsa ve bu yorucu hayatınızdan sıyrılmak istiyorsanız, İksir Resort Town’un tertemiz doğası ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. İksir Resort Town’da yaşayan birbirinden sevimli ve asil dostlarımızla tanışabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken, kendi halinde gezinen akıllı köpeklerimizi siz de çok seveceksiniz. İnsanların en yakın dostu olan atlarımızı koşarken izleyebilir, dilerseniz onlarla beraber keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. At binerken onlardan aldığınız olumlu elektrik, negatif enerjinizi atmanıza yardımcı olacak.

Hayvanları sevmeyi ve onlara iyi davranmayı ailenize ve çocuklarınıza aşılamak için onları doğanın güzellikleri ile tanıştırın. İksir Resort Town ailesi olarak hayvanları seviyor ve saygı duyuyoruz.

Önemli bir hatırlatma: Soğuk havaların etkisini göstermeye başladığı bu günlerde, sevimli ve yardıma muhtaç dostlarımız için kapılarınızın önüne bir kap su koymayı ve yemeklerinizin arta kalanlarını onlarla paylaşmayı lütfen unutmayın.

2016-10-15T02:30:06+00:0006 Kasım 2014, Perşembe|Categories: Blog|

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.