İKSİR RESORT TOWN’DA SÜPER SÖMESTR TATİLİ!

somestr-taltili-3Sömestr tatili için çocuklarınızla birlikte güzel aktiviteler ve müthiş bir tatil yapma düşüncesi ve planları içindeyseniz İksir Resort Town sizi doğanın kucağına davet ediyor.

İksir, sömestr’da önce çocuklara özel bir kamp programı ile çocukların hem tatil yapmasını, hem eğlenmesini hem de yeni şeyler öğrenerek birçok yeni arkadaş edinmesini amaçlayan dopdolu bir tatil programı hazırladı.

Çocuklar bu kamp süresince binicilik eğitiminden, el sanatları derslerine, doğa gezilerinden, sinema ve oyun saatlerine kadar birbirinden eğlenceli eğitim ve aktivitelerle dolu etkinliklere katılabilecekler. 25 Ocak – 03 Şubat tarihleri arasında olacak olan bu kamp programına siz de çocuklarınızı dahil edebilir ve çocuklarınızın doğa ile baş başa harika zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

somestr-taltili-2 Aynı zamanda İksir aileleri de unutmadı ve aileler için de sömestr tatilini çocukları ile birlikte geçirebilmeleri için güzel programlar ve aktivitelerle dolu bir tatil imkanı sağladı.

Çocuklarınız, eşiniz ve sevdikleriniz ile birlikte bembeyaz örtüsü ile karın en güzel halinin keyfini şömine karşısında çıkarabilirsiniz. El değmemiş, bozulmamış doğada, mis gibi kar havasında çocuklarınızla devasa büyüklükte kardan adamlar yapabilir, doğa yürüyüşlerine katılabilir veya İksir Resort Town’un Daday’a özgü lezzetli yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Günü birlik Ilgaz kayak turlarına katılabilir, Kastamonu’nun tarihi ve kültürel zenginliklerini görebilirsiniz.

somestr-taltili-1Aileniz ve çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz bu ara tatil sizi dinlendirerek diğer yoğun döneme hazırlayacak. Kendiniz ve aileniz için zaman ayırmak ve güzel bir kış tatili yapmak için tam zamanı…

Bilgi ve rezervasyon için:

İksir Resort Town Daday

Adres: Daday Kelebek Mah. 37860 Daday – Kastamonu

Tel: 0366 616 10 16 (Pbx)

Faks: 0366 616 10 46

İksir Resort Town İstanbul

Adres: Halaskargazi Cd. 8/4 Harbiye / Şişli

Tel: 0212 231 43 89

E-posta: info@iksirresorttown.com

2016-10-15T02:30:11+00:0013 Ocak 2014, Pazartesi|Categories: Blog|

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.