İksirli Lezzetler Eataly’de

İKSİRLİ LEZZETLER EATALY’DE

İksirli Çiftlik 04 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında Eataly’de Kastamonu mutfağını kendine has ürünleri ve yorumu ile sunuyor. Sizi de bekliyoruz.

İksirli Çiftlik ürünlerimiz şeflerimizin yaratıcılığı ile birleşip Zorlu Center’da bulunan Eataly’ye konuk oluyor. 14 Şubat’a kadar siyezli, orman mantarlı, yöresel, bize has pek çok lezzeti içeren menümüz ile sizleri bekliyoruz!

Hem farklı bir Kastamonu mutfağı tatmak hem de İksir ailesinin ürünlerini daha yakından tanımak isterseniz Eataly’de olacağız.

Serpme Kahvaltı ve Taze Çiftlik Günü detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Her gün değişen çorba çeşitlerimiz, ekşili pilav, banduma gibi yöresel tatlar, kanlıca mantarlı hıngal, kestaneli kiren soslu ana yemekler gibi İksir’e has lezzetler ile zenginleştirilmiş a la cart menümüz haftanın her günü sizlerle.

Kahvaltı

Çam pekmezi, pancar pekmezi, kiren marmelatı, kuşburnu marmelatı, ayva reçeli, kahvaltılık sos, daday tereyağı, siyah zeytin, yeşil zeytin, köy peyniri, kaşar peyniri, örgü peyniri, cabadibi peyniri, domates, salatalık, mevsim yeşillikleri, köy yumurtası, ev sucuğu, köy sütü, pişi, siyez unlu poğaça, ekmek ve sınırsız çay.

Cumartesi-Pazar 10:30-14:00 arası serpme kahvaltı servis edilir. En az 2 kişi içindir.

Her Çarşamba Taze Çiftlik Günü

Çiftliğimizden kaz, hindi veya tavuk taze kesilip dondurulmadan mutfağımıza geliyor. Usta şeflerimizin hünerleri ile hazırlanarak sofranıza servis ediliyor.

Özel bir yemek için bütün çiftlik hayvanı sipariş etmek isterseniz bize en geç pazar gününe kadar haber vermeniz yeterlidir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

2018-01-06T11:03:44+00:0006 Ocak 2018, Cumartesi|Categories: Blog, Duyurular|Tags: |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.