Kışın Sağlığınızı İksir Doğal Ürünler ile Koruyun

Kışın Sağlığınızı İksir Doğal Ürünler ile Koruyun

Kışın Sağlığınızı İksir Doğal Ürünler ile Koruyun

Kışın Sağlığınızı İksir Doğal Ürünler ile Koruyun

Soğuk havanın etkisiyle hastalıklara daha açık olduğumuz kış mevsiminde, bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz her zamankinden daha da önemli bir hale gelir. Bizi hastalıklardan koruyan bir kalkan olan bağışıklık sistemimizin zarar görmeden görevini yapabilmesi için en önemli destek ise A, C ve E vitaminleridir.
Antioksidan etkisi olan A vitamini vücutta oluşabilecek enfeksiyonlara karşı antikor üretmede rol alırken, virüs engelleyici ve antioksidan özelliklere sahip olan C vitamini hem vücudu bakteri toksinlerinden korur hem de vücuttaki mevcut toksinleri dışarı atar. E vitamini de yine antioksidan göreviyle bu süreçte yer alır ve bağışıklık sistemini güçlendiren bu üçlüyü tamamlar.
İksir Doğal Ürünler’de bulabileceğiniz ve yukarıda bahsedilen vitaminleri taşıyan sayısız doğal ürün sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, kış mevsiminde sağlığınızı hastalık riskinden koruyabilirsiniz. Özellikle A,C ve E vitaminlerinin tamamını içeren Üryani Eriği Kurusu, C vitamini deposu olan Kuşburnu Marmeladı, E vitamini yönünden son derece zengin olan ceviz ve Siyez Bulguru ile içerdiği demir sayesinde bünyeyi güçlendiren İksir Hanım

2016-11-10T14:01:12+00:0019 Ağustos 2015, Çarşamba|Categories: Duyurular|

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

  1. İksirli Aile ve Çocuk Kampı

    Temmuz 22 @ 14:00 - Temmuz 28 @ 12:00
  2. 9. Doğa ve Mantar Şenliği

    Eylül 28 @ 14:00 - Eylül 30 @ 11:00