İksir’de Kurban Bayramı Tatili

İksir’de Kurban Bayramı

İksir’li Bayram

İksir'de keyif dolu günler sizi bekliyor.

İksir’de keyif dolu günler sizi bekliyor.

Bayram kapıda! 10-18 Eylül 2016 tarihleri arasında uzun bir tatil fırsatı bizleri bekliyor. Bu tatilde doğayla iç içe bir ortamda günlük hayatın stresinden arınmaya, sevdiklerinizle unutulmaz bir bayram geçirmeye ne dersiniz? Daday’ın eşsiz doğasında konumlanan tesisimizde konforlu bir konaklama, muhteşem bir tatil sizi bekliyor. İsterseniz doğada huzurun ve sakinliğin tadını çıkarır ya da sunduğumuz geniş aktivite yelpazesiyle yeni maceralara atılabilirsiniz.

Kaçırılmayacak konaklama Sürprizi

 Post2[/fusion_builder_column][fusion_builder_column row_column_index=  Erken Rezervasyon Fırsatı

Bayram programınızı yapıp, otelimizde odanızı sürpriz bir fırsatla ayırtmak için geç kalmayın. 15 Ağustos tarihine kadar yaptıracağınız Kurban Bayramı rezervasyonlarınızda %15 indirim fırsatını yakalıyorsunuz. Minimum 3 gece konaklamalarda geçerli olan erken rezervasyon avantajını kaçırmayın, konforunuz için her şeyin düşünüldüğü tesisimizde seçeceğiniz bir odada keyifli bir bayram tatili geçirin.

Doğayla iç içe konforlu bir konaklama

Yazın son tatil fırsatını doğanın kucağında, size kaliteyi ve konforu getiren tesisimizde değerlendirmek ister misiniz? Bayramın tadı İksir Resort Town’da çıkar. İksir ailesi olarak tarihi konağımızda ve yemyeşil bahçemizde, gelenekleri yaşatmaya özen göstererek; insanları kaynaştıran, bir araya getiren, yardımlaşmayı ve paylaşmayı öne çıkaran bu zaman diliminde, siz misafirleriyle tüm güzelliklerini paylaşmak istiyoruz.

Kurban bayramını huzurlu bir ortamda, doğayla iç içe geçirin! İksir Resort Town bayram tatili boyunca da size en iyi kalite ve hizmeti sunmaya devam ediyor, hem de en uygun fiyatlarla!

Detaylı bilgi için hemen arayın: 0366 616 10 16

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

Şu anda yaklaşan etkinlikler bulunmamaktadır.