fbpx

Kurumsal Toplantılarınız İçin Doğru Adres: İksir Resort Town

Kurumsal Toplantılarınız İçin Doğru Adres: İksir Resort Town

Kurumsal Toplantılarınız İçin Doğru Adres: İksir Resort Town

Kurumsal Toplantılarınız İçin Doğru Adres: İksir Resort Town

İş dünyasında bilgi her şeyden önce gelir. İhtiyaç duyulan bilgiye zaman kaybetmeden ulaşarak, bunu ekip üyelerine doğru bir şekilde aktaran şirketler ve organizasyonlar her zaman bir adım öndedirler.
İksir Resort Town, takımınızı oluşturan profesyonellerin ufkunu açmak, çalışanlarınızın şirketinizin sinerjisini ve vizyonunu yansıtmaları amacıyla gerçekleştireceğiniz toplantılar için en konforlu ortamı sunuyor. Ceviztepe Yerleşkesi’nde bulunan toplantı mekanlarında ulusal veya uluslararası çapta düzenleyeceğiniz seminer, sempozyum, konferans, panel veya diğer toplantılarınız için en uygun atmosferi yakalarken, ekibiniz de doğayla iç içe bulunan, şehir hayatından uzaktaki bu bölgede tertemiz havayı soluyarak toplantılardan keyif alacak.
Ayrıca, yoğun tempoyla geçecek kurumsal toplantılarınız sonrasında ekibinizin rahatlaması, zihinsel yorgunluğunu üzerlerinden atması için alternatif pek çok etkinlik de İksir Resort Town’da mevcut. Çalışanlarınız binicilik eğitimleri ve atlı sporlardan doğayla daha da yakınlaşacakları doğa yürüşleri ile bisiklet turlarına, ekip ruhunu üst düzeyde yaşayacakları futbol, voleybol ve basketbol gibi takım sporlarından heyecan arayan macerasever çalışanlarınızın favorisi olacak ATV ve off-road turlarına uzanan geniş bir etkinlik yelpazesi ile karşılaşacak. Bireysel olarak rahatlamak isteyenler için iseyüzme, Türk Hamamı, balık avı, Ilgaz Dağı’na düzenlenen geziler, masa tenisi, satranç, bilardo vb. salon oyunları dahil sayısız etkinlikle toplantılarınız daha da eğlenceli hale gelecek. Yöresel lezzetleri ve doğal ortamından toplanan ürünlerle yapılan yemekleri de tadacağınız zengin bir mutfakla tanışacağınız İksir Resort Town’un renkli ve konforlu ortamında, muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde verimli toplantılar gerçekleştireceksiniz.
Kurumsal toplantılarınız için biri 100 kişilik, diğeri 25 kişilik kapasiteye sahip iki özel alanı bulunan İksir Resort Town’un toplantı salonlarında barkovizyon, tepegöz, mikrofon, beyaz tahta, video, LCD TV, kablosuz internet ağı, faks, telefon, flipchart ve müzik yayını imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

2016-10-15T02:29:46+00:0019 Ağustos 2015, Çarşamba|Categories: Duyurular|

Yorum bırakmak ister misiniz ?

Yaklaşan Etkinlikler

 1. 23nisan

  İksir Resort Town Uçurtma Şenliği

  Nisan 21 @ 14:00 - Nisan 23 @ 10:30
 2. mantar-senligi

  10. İksir Doğa ve Mantar Şenliği

  Nisan 26 @ 14:00 - Nisan 28 @ 11:00
 3. yoga

  İksir Resort Town’da Ayurvedik Yoga Tatili

  Mayıs 3 @ 11:30 - Mayıs 5 @ 10:00
 4. konaklamaliannelergunu

  Konaklamalı Anneler Günü

  Mayıs 10 @ 14:00 - Mayıs 12 @ 12:00
 5. İksir Binicilik YarışlarıEN İYİ FİYAT GARANTİSİ

ÜCRETSİZ İNTERNET

%10'A VARAN İNDİRİM