23 Nisan’ı doğanın kalbinde, huzurlu ve neşeli bir ortamda çocuklarınızla beraber kutlamak istemez misiniz?

 

23 Nisan’ı doğanın kalbinde, huzurlu ve neşeli bir ortamda kutlayın

23 Nisan’ı doğanın kalbinde, huzurlu ve neşeli bir ortamda kutlayın

Türkiye’nin ikinci sanatoryumu olma özelliğine sahip Ballıdağ’da bulunan İksir Resort Town tesisleri, ana tesislere sadece 20 km mesafede, çam ormanlarının arasında bulunan gizli bir cennettir. Her sabaha çam ağaçlarının mis gibi kokusu ve kuş cıvıltılarıyla uyanarak, kırmızı karınca kolonilerini ve bitki türlerini keşfetmek isteyen herkes bu doğa harikası bölgenin davetlisi.
Ayrıca misafirlerimiz İksir Resort Town’un ana tesislerinde bulunan havuz, hamam, sauna ve fitness salonu hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabiliyor. Dinlenmek, yenilenmek, arınmak için siz de uzman masörler tarafından yapılan masajlar sonrasında hamam keyfi yapabilir, taze meyve – sebze sularıyla vücudunuzu ödüllendirebilirsiniz.
Bunun yanında İksir Resort Town Daday Binicilik Tesisleri’nde atlarla kuracağınız dostluk ruhunuzu dinlendirirken, doğal ve lezzetli yemeklerle de bedeninizi tazeleyeceksiniz.
Her zaman olduğu gibi bu güzel ve anlamlı dönemde de “yeniden doğmak” isteyen misafirlerimizi bekliyoruz! Sınırlı sayıdaki odalarımız için lütfen rezervasyon yaptırın.