Babalar ve Çocuklar Doğada Buluşuyor!

İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, ailece yaşanacak çok özel zamanlarımızdan olan Babalar Günü’nde de sizlere dolu dolu mutlu anlar yaşatacak!

Sizler için doğanın yaz renkleri ile donanmış ve konforla bütünleşmiş yaşam kasabasında birbirinden özel programlar hazırlandı. Her yaşta babalar ve çocukları çeşitli yarışmalarla dart, petank, bilardo, bisiklet, masa tenisi, bahçe satrancı turnuvaları ile yarışma zevkini yaşayacak, jeep safari, ATV, faytonla şehir turu gibi onlarca aktivite ile birlikte hobilerini yapabilme fırsatını bulacaklar. Aileler birlikte yaratıcılıklarını kullanıp, el emekleri ile hazırlayacakları uçurtmaların göklerde süzülüşlerini seyredecek, isterlerse atlara binerek rüzgarla yarışabilecekler.

Çocukların, babaları için sürpriz armağanlar hazırlayacakları ve aynı zamanda ahşap işleme sanatını tanıyacakları ahşap atölyeleri de çocuklar için açılacak. Doğal ürünlerle hazırlanan zengin menüleri ile de sağlıklı beslenip, Babalar Günü’nde avluda kuş sesleri eşliğinde yapılan brunchta “BENİM BABAM EN GÜÇLÜ” ödülü sunulacak.

Rezervasyon:
Telefon:0366 616 10 16
GSM:0532 302 91 84
info@iksirresorttown.com
www.iksirresorttown.com