Yaz Kampı

Çocuklarımıza İksir’li bir Yaz Kampı

İksir'de Kampçılık

İksir’de Kampçılık

Doğa ile iç içe alternatif bir tatil

Her çocuk doğa ile iç içe bir ortamda güvenli, konforlu ve eğitici oluğu kadar da eğlenceli bir zamana ihtiyaç duyar. Şehirlerde giderek doğadan uzaklaşan, toprağa dokunmadan büyüyen çocuklarımız için ideal tatil İksir Resort Town’da. Doğayla ve diğer canlılarla olan iletişim, çocuklar için hazırlanmış kamp programının temelini oluşturur. Alternatif bir yaşam tarzını tanıtmaya yönelik hazırlanan tüm etkinlikler, çocukların öğrenirken zevk alabilmesini sağlamayı ve tatilde olduklarını hissettirmeyi amaçlıyor.

Çocuklara binicilik eğitimi

Atların bakımı

Atların bakımı

25 Temmuz-25 Ağustos arasında haftada 3 gün düzenlenecek İksir’in yaz okulunda çocuklar doyasıya spor yapma imkanı bulacak. 6-9 ve 10-15 yaş arası iki grup toplayacak olan program özellikle atların dünyasını keşfetmek isteyenlerin ilgisini çekecek. Biniciliğin ağırlıkta olduğu bir programla bu sporun hem teorik hem pratik yanı tanıtılacak. Burada, çocuklar atlarla hayat boyu sürecek bir dostluğun temellerini atacaklar. Katılımcılarımızın sevimli ponylerimiz ile çok iyi anlaşacaklarına eminiz.

Binicilik her yaştan insanın, özellikle çocukların ruhsal ve fiziksel gelişiminde önemli bir olumlu etkiye sahiptir. Bu spor doğru olarak yapıldığında vücut dengesini ve kontrolünü arttırarak kasların kuvvetlenmesine yardımcı olur. Solunum sistemini geliştirir ve bağırsak problemlerini azaltır.

1200 m2’lik kapalı ve1750 m2’lik açık manejlere sahip tesisimizde profesyonel eğiticiler eşliğinde Bulgar, Hollanda, İngiliz ve Arap atlarıyla düz koşu, konkurhipik, dresaj ve lonj eğitimi verilmektedir.

Çocukların Havuz Keyfi

Havuz aktivitemiz

Havuz aktivitemiz

Net 160 m2 kullanım alanına sahip ve 350 m2’lik platforma kurulu, yanları açılan yüzme havuzumuz küçük misafirlerimizi bekliyor.

Temelde yüzme ve binicilik üzerine inşa edilen yaz okulu programımızda hobi bahçeleri düzenleme, kitap okuma saati, uçurtma uçurma ve el sanatları eğitimi de çocuklarımızı bekliyor. Mola saatlerindeki atıştırmalık ikramlarının sunulacağı kampta katılımcıların mutluluğu için her ayrıntıyı planladık.

Doğanın ve tarihin birleştiği İksir Resort Town çocuklara güvenli bir ortamda alternatif bir tatil sunuyor. Siz, bu yaz için programınızı yaptınız mı?

Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.