Daday’da Keyifli Fotoğraf Çekimi

Bazı anlar vardır o an zamanı durdurmak isteriz ya da ölümsüzleştirmek… İşte bu zamanlarda fotoğraf makinesi bizim en güzel yardımcımız olur. Çektiğimiz fotoğraflar aylar, yıllar geçtikten sonra bile baktığımızda bizi o ana döndürür.

Kendinizi Doğa’ya Bırakın

Eğer bir hobiniz yoksa fotoğrafçılığı hobi olarak düşünebilirsiniz. Bakış açınız, hayal dünyanız ile birleşince ortaya çok güzel fotoğraflar çıkacaktır. Profesyonel bir fotoğraf makinesi alıp doğa çekimleri ve portre çekimleri ile başlayabilirsiniz. Doğa çekimleri hem ruhunuza iyi gelecek hem de kısa sürede yeni hobinizden zevk almaya başlayacaksınız. Hobi fotoğrafçılığı daha da geliştirmek için fotoğrafçılık kurslarına ve gezilerine katılabilirsiniz. Maceracı bir ruha sahipseniz yakın bir arkadaşınızı ya da partnerinizi alıp fotoğraf çekmek için küçük bir gezi planlayabilirsiniz.

Çıkacağınız fotoğraf gezilerinizde gideceğiniz yerin doğal güzelliklerinin bol olması size çok fazla yardımcı olacak. İksir Resort Town’da konaklayarak yeşilin bütün tonlarını görüp, çekeceğiniz doğa fotoğraflarında güneşin ve doğanın mükemmel uyumuna şahit olacaksınız. İksir Resort Town’dan çıkıp Daday ve çevresini dolaştığınızda birbirinden güzel manzaralarla karşılaşacaksınız. Daday’ın doğal güzelliklerini fotoğraflarken aynı zamanda mükemmel havasını da ciğerlerinize bol bol çekmeyi ihmal etmeyin. Fotoğraf çekimlerinizi İksir Resort Town farkı ile keyifli hale dönüştürebilirsiniz. İksir’in konforu ve birbirinden lezzetli yemekleri fotoğraf çekimlerinizde sizi fazlasıyla motive edecek. Kastamonu-Daday’ın mükemmel doğası ve temiz havası sizi fotoğraf çekimine bekliyor…

Bu kısa tatil fırsatları size çok iyi gelecektir. Çektiğiniz doğa ve portre fotoğraflarınıza güzel bir albüm oluşturabilirsiniz.

Şimdiden iyi çekimler dileriz…

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-26T11:59:40+03:0028 Ağustos 2014, Perşembe|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

6  +  2  =