En güzel pasta süslemesini yapan çocuklar, anneleri için inci kolye kazanıyor

En güzel pasta süslemesi

En güzel pasta süslemesi

İksir Resort Town’da Anneler Günü’ne özel düzenlenecek çocuklar arası pasta süsleme yarışmasında anneler çocuklarıyla keyifli anlar yaşarken, aynı zamanda inci kolye kazanma şansı yakalayacaklar.

Çocukların, annelerine duydukları sevgiyi birbirinden renkli şekerlemeler ve lezzetli kremalarla süsleyecekleri pastalarla ifade edecekleri bu özel günde İksir Resort Town, etkinliğe katılan anne ve çocuklarını yaptıkları pastalarla fotoğraflayarak bu güzel anları ölümsüzleştirecek.

Yarışmanın sonunda kazanan miniğin annesine, inceliği ve zerafeti temsil eden inci kolye hediye edilirken; pastalar aileler tarafından afiyetle yenilecektir.

İksir Resort Town, bu özel günde olduğu gibi tüm mevsimlerde Kastamonu Daday’a özel konaklama mekanları, atlı sporlar merkezinde binicilik, safariler, doğa sporları gibi 50’nin üzerinde aktiviteyle ailelere hobilerini birlikte yapabilme zevkini yaşatıyor.

Bu güzel günü keyifli bir hafta sonu tatiline dönüştürmek isteyen tüm ailelere, İksir Resort Town’daki Anneler Günü’ne özel % 25 indirimleri kaçırmamalarını öneriyoruz!