Eşsiz binicilik deneyimleri yaşamak ve atlarla dostluk kurmak isteyen herkesi İksir Resort Town’a bekliyoruz!

Eşsiz binicilik deneyimleri

Eşsiz binicilik deneyimleri

Uluslararası antrenör belgeli Türkiye’nin sayılı at eğitmenlerinden Caner Şafak ve yardımcı antrenör Ümit Kızılkaya, binicilik sporuyla ilgilenen herkesi değerli bilgilerini paylaşmak için İksir Resort Town’a bekliyorlar!
Binicilik eğitimleri, atlı safariler ve fayton turlarının yanı sıra bölgemizin bol oksijeninden faydalanmak üzere bir yaşındaki TJK’ya kayıtlı taylar da tesisimizde pansiyon hizmeti almaya başladılar. Ayrıca TJK’ya bağlı ünlü aygırlardan Win River Win, Scarface, King Bishop, Sea Hero, Bin Ajwad’ın tayları spor hayatına tesislerimizde başlayıp, yarışlara tesislerimizde hazırlanıyorlar..
Atların ciğer gelişimine yardımcı olan yüksek rakım ve bol oksijen, kemik yapıları ve mukavemetlerinin yüksek olmasını sağlayan kalsiyum bakımından zengin bölge toprağımız ve atların kas yapılarının gelişmesi ve performanslarının artmasını sağlayan geniş padoklar binicilik sporu açısında en büyük artılarımız. Binicilik sporuyla ilgilenen herkesi İksir Resort Town Binicilik Tesisleri’ne bekliyoruz.