İksir Resort Town Emitt Fuarında

İksir Resort Town Emitt Fuarında

İksir Resort Town Emitt Fuarında

Bu yıl 19. kez düzenlenecek olan Emitt fuarında, turizm alanında hizmet veren ulusal ve uluslararası pek çok kuruluşu ve sektörün önde gelen profesyonelleri, bir yıl aradan sonra yeniden bir araya gelecek.
22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul’daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda İksir Resort Town, Kastamonu alanındaki yerini alacak.
Ulusal ve uluslararası nitelikte çok sayıda katılımcının bulunacağı fuarda İksir Resort Town, başarılı bir turizm girişimi olarak hem ziyaretçilere tesis hakkında detaylı bilgi aktaracak hem de başta Daday ve Ballıdağ olmak üzere Kastamonu’nun doğal güzelliklerini tanıtarak, yörenin turizm potansiyelini yansıtacak. Yerli ve yabancı yatırımcılar, profesyoneller ve kuruluşlarla bağlantı kurmak adına son derece önemli bir organizasyon olan, Avrupa’nın en büyük 5. turizm fuarı özelliğindeki Emitt’te geçen yıl 70 ülkeden 4000 katılımcı yer almıştı.
İksir Resort Town olarak 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’taki Kastamonu alanında olacağız. Standımıza sizi de bekleriz.