3Kastamonu Daday’ın güzel doğasında ve İksir Resort Town’un konforunda ailece güzel bir tatil geçirmek istemez misiniz?

 

Yemyeşil doğanın dinginliğinde, Daday’ın tertemiz havasını soluyarak doğayla iç içe bir tatil geçirmek isterseniz İksir Resort Town’da birbirinden keyifli aktiviteler sizi ve ailenizi bekliyor. Doğa, konfor ve eğlenceli aktivitelerle dolu Yaşam ve Tatil Kasabamızda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

 

Yüzme havuzu, binicilik tesisi, fayton gezileri, bisiklet turları ve diğer aktiviterle çocuklarınız hem eğlenip hem de İksir Resort Town’un doğal ve sağlıklı ortamında neşe içinde oynayabilecekler. Çevreyi gözlemleyerek, doğanın içinde bisiklet turları yaparak daha önce görmedikleri bitki ve hayvanları keşfedebilecekler.

Çocuklarınız keyifli vakitler geçirirken, siz de dilediğiniz aktiviteyle eğlenebilir, masajlar, türk hamamı, sauna, fitness salonu, spa2merkezi ve yüzme havuzuyla rahatlayabilirsiniz. Tatil süresince ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip, tatil sonunda kendinizi çok daha dinç ve gençleşmiş hissedebilirsiniz.

 

İksir Resort Town ailece geçirilecek tatil için en ideal yer. Bu keyifli ve aynı zamanda dingin ortamda ailenizin tüm fertleri kendine göre bir aktivite mevcut. Ayrıca yöresel yemekler ve dünya mutfağından oluşan menüler, usta aşçılarımızın hazırladığı muhteşem yemekler hem gözünüze, hem midenize hitap edecek .

 

1

 

 

Teknolojinin sağladığı kolaylıklardan da faydalanarak, özenle dekore edilmiş konforlu ve bir o kadar da otantik odalarda evinizin sıcaklığı hissedeceksiniz.

 

Siz de doğanın içinde, ailenizle birlikte, keyifli ve konforlu bir tatil geçirmek istiyorsanız İksir Resort Town sizleri bekliyor.