İksir Resort Town’da Kurban Bayramı Keyfi

İksir Resort Town’da Kurban Bayramı Keyfi

İksir Resort Town’da Kurban Bayramı Keyfi

İksir Resort Town, uzun bir bayram tatili geçirmek isteyenleri özel çok güzel etkinlikler ve aktivitelerle dolu doğa harikası Daday’a davet ediyor… Sonbahara hazırlanan doğanın muhteşem değişimine birebir tanık olabileceğiniz mis gibi bir hava ile birlikte siz de kendinizi yenileyebileceğiniz bir tatil yaşamak istemez misiniz?

Sonbaharın rengarenk doğasında ata binmek, Daday’ın temiz, bol oksijeninde yürüyüşler yapmak, stresli şehir hayatından uzaklaşarak birbirinden farklı sanatsal etkinliklerle uğraşmak, hem ruhunuzu hem de bedeninizi doğanın kucağına bırakarak aileniz ile birlikte huzur dolu bir bayram tatili geçirmek için İksir, siz değerli misafirlerini bekliyor… Bayram tatiline özel, İksir Resort Town’da 4 gece ve üzeri konaklamalarda bir gece konaklamanız İksir’den. Üstelik, en kısa sürede bu cennet köşeye ulaşabilmeniz için dilerseniz Kastamonu’dan transfer hizmetimiz de mevcut!

Bayram öncesi İksir Resort Town’a gelerek hafta sonunu doğa ve konforun buluştuğu İksir’de spor yaparak, dinlenerek, eğlenerek geçirmek isteyenler için ise 3-6 Ekim ve 12-13 Ekim tarihlerinde bölgemizde rehberli mantar turları düzenlenecek. Bu turlar sayesinde hem son baharın tüm güzelliklerine şahit olabilecek hem de Küre Dağlarının “Şapkalı Gizemi” olarak anılan ünlü mantarların lezzetine bakarak keyifli bir hafta sonu geçirebileceksiniz. Ayrıca bu tarihler arasında dünyaca ünlü Mantar Uzmanı Jilber Barutçiyan da mantar severlerle birlikte bu turlarda olacak…

İster uzun bayram tatili, isterseniz kısa bir hafta sonu kaçamağı… İksir Resort Town’da bitmeyen etkinlikleri ve her mevsim farklılaşan doğanın müthiş güzelliklerini dilediğiniz zamanlarda değerlendirebilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak istediğiniz her an İksir’in misafiri olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Doğanın sonbahar ile buluşmaya hazırlandığı bu mevsimde İksir Resort Town’da geçireceğiniz unutulmaz anları ölümsüzleştirmek için gelirken yanınıza fotoğraf makinenizi almayı unutmayın…