İksir Resort Town’da Ramazan Bayramı!

İksir Resort Town’da Ramazan Bayramı!

İksir Resort Town’da Ramazan Bayramı!

Doğanın tüm güzelliklerini görebileceğiniz ve tertemiz havasını içinize çekip tüm enerjinizi boşaltabileceğiniz harika bir bayram tatilini İksir’de geçirmeye ne dersiniz? Bayram tatilinizi İksir Resort Town’da kanyon gezileri, atlı safariler, rahatlatıcı masaj hizmetleri ve daha birçok aktivite ile dolu dolu geçirmek kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak. Ramazan bayramı için İksir’e gelenlere özel 3 gece konaklamalarda ise bisiklet turu hediye! Daday’ın enfes doğası ile baş başa bir Bayram tatili için İksir Resort Town sizleri bekliyor.

İstanbul’da İksir’in Yeni Adresi!
İksir Resort Town’un İstanbul’daki ofisinin yeri değişti ve artık size daha yakınız. Herkesin kolaylıkla ulaşabileceği ofisimiz Harbiye’de Halaskargazi Caddesi üzerinde yer alıyor. Yeni ofisimize siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
Adres: Halaskargazi Cad. No: 8/4 Harbiye – İstanbul

Beslenmenin En “Doğal” Hali İksir Resort Town’da!
Mevsimin en bereketli zamanlarını yaşarken doğal ürünlerle beslenmek, ekili bahçelerden mahsulleri kendi ellerinizle topladığınız sebze ve meyvelerin tadına bakmak ve sağlıklı beslenmenin keyfini çıkarmak isteyen herkesi İksir’e bekliyoruz. İksir’in doğal mahsullerle dolu bahçelerinden domates, biber, salatalık, patlıcan, kabak, erik ve daha pek çok sebze ve meyveler ile yapılan yemeklerinin lezzetine doyamayacaksınız. Doğal reçeller, marmelatlar, süt ürünleri ile dolu zengin kahvaltıların lezzeti ise keyfinize keyif katacak. Tüm bunların yanında Daday’ın Cumartesi günleri kurulan Doğal Ürünler Pazarı’nda, en doğal ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ballıdağ’ın bol oksijenli temiz havasında, aktivitelerle canlanıp doğal ürünlerle sağlık kazanacaksınız!