İksir Resort Town’da Şeker Bayramı Keyfi Bambaşkadır!

İksir Resort Town’da Şeker Bayramı Keyfi Bambaşkadır!

İksir Resort Town’da Şeker Bayramı Keyfi Bambaşkadır!

Şeker bayramını gerçek anlamda bir bayram gibi yaşamak ve çocuklarınıza da yaşatmak için İksir Resort Town birbirinden güzel etkinlikler ve sürprizler hazırladı.
Kendinizi bayram sabahı evinizde gibi hissedebileceğiniz bir ortamda uyanmak istemez misiniz? Bayram süresince İksir Resort Town’da havuz, hamam, sauna, fitness salonu, bahçe satrancı, petank, tüm tesislerde internet hizmetlerini dilediğinizce istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Bunların yanı sıra Daday, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile her karış toprağını gezmek isteyeceğiniz bir yer. Bu nedenle İksir Resort Town size bu konuda da sonsuz olanaklar sağlıyor ve burada günlerinizi dolu dolu geçirebileceğiniz çok güzel aktivite programları hazırlıyor.
Programların içerisinde rehberli geziler, doğa yürüyüşleri, binicilik dersleri, faytonla şehir turu, atlı safariler, manzara seyir turları gibi birçok alternatifli gezi planlarını da günlük tatil programınıza ekleyebileceksiniz…
İksir Resort Town’da bayramın ilk günü ise çocuklu ailelerin çocuklarına bayram keseleri içinde harçlık, horoz şekeri ve mendil gibi eski bayram geleneklerini yaşatan seremoniler düzenlenecek.
Ve bayramı şeker tadında geçirmeniz için her şeyi sizin adınıza düşünen içten ve sımsıcak çalışan insanlarla dolu bir yerde kendinizi çok özel hissetmenin zevkini çıkarabileceksiniz…