İksir’de Bayram Var

Bayram kapıda! 1-10 Temmuz 2016 tarihleri arasında uzun bir tatil fırsatı bizleri bekliyor. Bu tatilde doğayla iç içe bir ortamda günlük hayatın stresinden arınmaya, sevdiklerinizle unutulmaz bir bayram geçirmeye ne dersiniz? Daday’ın eşsiz doğasında konumlanan tesisimizde konforlu bir konaklama, muhteşem bir tatil sizi bekliyor. İsterseniz doğada huzurun ve sakinliğin tadını çıkarır ya da sunduğumuz geniş aktivite yelpazesiyle yeni maceralara atılabilirsiniz.

Kaçırılmayacak konaklama Sürprizi

Bayram programınızı henüz yapmadıysanız otelimizde odanızı ayırtmak için geç kalmadınız. Hem de sürpriz bir fırsatla!

Uzun uzun doğanın keyfini çıkarın

İksir’den bayrama özel reddedilmeyecek bir teklif: 4 gece misafirimiz olun, sadece 3 gece ödeyin. Konforunuz için her şeyin düşünüldüğü tesisimizde seçeceğiniz bir odada keyifli bir bayram tatili geçirin.

Tesislerimizi ve zengin bölgemizin muhteşem doğasını daha uzun süre yaşamak isterseniz 6 gece konaklamanızda 2 gece, 8 gece konaklamanızda 3 gece misafirliğiniz bizden.

Yumurtacı Göleti Gölet Evi

Yumurtacı Göleti Gölet Evi

Yazın en keyifli günlerinin olduğu bayram tatili boyunca tesisimizdeki tüm aktivitelerden doya doya yararlanın. İster havuzumuzda serinleyin, ister hamam ve saunamızda dinlenirken arının, ister binicilik merkezimizde atlarla dostluk kurun ya da atv-bisiklet ile yemyeşil doğada keyifli bir tur atın.

Her güne özel aktiviteler ve çevre gezilerini sizler için planladık.

Kusursuz Tatil

Kendi çiftliğimizden gelen, tamamen doğal malzemelerle hazırlanmış menülerden hangisini tercih edersiniz? Kastamonu’ya özgü yöresel tatları mı yoksa dünya mutfağından örnekleri mi? Şeflerimiz her damak zevkine uygun İksir’li lezzetleri arzunuza göre hazırlıyor.

Eğlence yemek sonrasında da devam ediyor. Canlı performanslar ile müziğe doyabilir, Kelebek Bar’da dans edebilir ya da geceyi arkadaşlarınızla bilardo masamızın etrafında noktalayabilirsiniz.

Herkese Mutlu Bayramlar!