İksir’den En Güzel Anneler Günü Kutlaması

 

İksir’den En Güzel Anneler Günü Kutlaması

İksir’den En Güzel Anneler Günü Kutlaması

İksir Resort Town Tatil Kasabası Anneler Günü’nde çocuklarının anneleri için sürpriz armağanlar hazırlayacakları ve aynı zamanda ahşap işleme sanatını tanıyacakları ahşap atölyelerini çocuklara açıyor.
Bu özel günde çocuklarınız ahşap atölyesinde ahşap sanatçıları ile tanışıp, ahşabın vazgeçilmez zarafeti ve işleme inceliklerini öğrenirken, size özel hazırladığı hediyeyi kır çiçekleri ile sunabilir. Elleriyle yaptığı uçurtmayı gökyüzüne gönderdiğinde ya da size özel yaptığı bir resmi size sunduğunda çocuğunuzla birlikte mutlu anlar yaşayabilirsiniz.Aynı zamanda, çocuğunuzla birlikte atlı sporlar merkezinde binişler, safariler, doğa sporları yanında pek çok aktiviteyi birlikte yapabilme imkanı bulabilirsiniz.
Cumartesi günü açık havada çocukların ustalarımızla beraber yapacağı ve yaratıcılıklarıyla şekillendirecekleri lezzetli kurabiyeler, Pazar günü brunchta sunulacaktır. İksir Resort Town’da, bu özel hafta sonunda en sevdiklerinizden alacağınız sevgi ödülleri ile mutlu olurken, özel bakım ve masajlarla yenilenebilirsiniz. Dönüşünüzde, size sunulan hediyelerle anılarınızı ölümsüzleştirirsiniz.
Rezervasyon:
Telefon:0366 616 10 16
GSM:0532 302 91 84
info@iksirresorttown.com
www.iksirresorttown.com