İksir’den, Kadınlara İksir’li bir gün…

 

İksir’den, Kadınlara İksir’li bir gün…

İksir’den, Kadınlara İksir’li bir gün…

İksir Resort Town Yaşam & Tatil Kasabası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, Kadınlar için İksir’li bir gün hazırladı. Hamamda kese-köpük ve masaj ile başlayan günün ardından doğa içinde, bitki çayları eşliğinde keyifli bir sohbet ortamı sizleri bekliyor. Birbirinden eşsiz lezzetlerin yer alacağı akşam yemeğinde, canlı müzik eşliğinde eğlencenin doruğuna çıkılacak. “İyi ki İksir’deyim” diyeceğiniz muhteşem bir gün yaşayacaksınız.
Kadınlar Günü’ne özel hazırlanan akşam yemeği menüsünde; Patates Topları, Mitite Köfte, Kaşar Pane, Havuç Roka ve Kırmızı Lahana Salatası, Spagetti ile Piliç Şinitzel, Çikolatalı sufle, bir adet meşrubat, gün boyu çay&kahve yer alıyor.
İksir Resort Town Tatil Kasabası, ‘Her gün yeniden doğmak’ sloganıyla, şehirlerin gürültüsünden, stresinden, karmaşasından kaçıp, doğanın kalbinde huzur bularak, Yaşam İksiri’yle yeniden doğmayı isteyenlerin tek adresi…
Bol oksijeniyle ciğerlerinizi, 4 mevsim doğanın görselliğiyle ufkunuzu, 50’ye yakın aktivitesiyle yaşamınızı renklendirmekte olan İksir Resort Town Tatil Kasabası’nda; at binişlerinden kış sporlarına, jeep safariden trekkinge gibi onlarca aktivite sizleri bekliyor.
Güne özel havuz, hamam, sauna, fitness salonu kullanımıyla başlarken, hemen ardından uzman masörden alacağınız masajla rahatlayabilirsiniz. Bu anlamlı günü hafta sonu tatiliyle birleştirmek isteyenler için hazırlanan Cuma-Cumartesi, iki gece konaklamalı paketinin içinde, sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil olmak üzere, havuz, hamam, sauna ve fitness salonu kullanımının yanı sıra, onlarca aktivite ile keyifli dakikalar bulunuyor.
Rezervasyon: 0366 616 10 16
GSM: 0532 302 91 84
info@iksirresorttown.com
www.iksirresorttown.com