Öğrencilere Yeni Eğitim & Öğretim Yılında Başarılar Dileriz…

Öğrencilere Yeni Eğitim & Öğretim Yılında Başarılar Dileriz…

Öğrencilere Yeni Eğitim & Öğretim Yılında Başarılar Dileriz…

İksir Resort Town Ailesi olarak tüm öğrencilerin 2013 -2014 eğitim ve öğretim yılında okullarında ve ideallerinde başarılı olmalarını dileriz.
Okula başlayacak olan çocuklarınıza yeni eğitim-öğretim yılı için motive edici bir hediye vererek kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Dünyada bir canlı ile yapılabilen tek spor olan binicilik sporu ile çocuklarınıza farklı bir dünyanın kapılarını aralarken, onların okul döneminde güzel bir hobi edinmesini sağlayabilirsiniz. Küçük yaşlarda başlanan binicilik sporu zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişim üzerinde olumlu etkiler yaratır. Atlarla ve bu sporla tanışan çocuklarınız ömür boyu sürecek bir dostluğun tadına varacaklardır.
Atlar ile yaşayacakları deneyim en güzel anıları arasına girecektir. Tesislerimizde, kapalı ve açık manejlerimizde profesyonel eğitmenler eşliğinde Bulgar, Hollanda, İngiliz ve Arap atlarıyla düz koşu, konkurhipik, dresaj ve lonj eğitimi verilmektedir. Atlı spor merkezinde revir, bay-bayan soyunma odaları, 500 m2 bistrosu ile 12 ay boyunca İksir Resort Town Binicilik Tesislerinde hizmetinizdedir.