“Yaz Şöleni”nde Tatil, Eğlence, Eğitim Bir Arada…

İksir Resort’un hazırladığı ve çocuklarınızın yaz mevsiminde hem eğitim görüp hem de eğlenebileceği mükemmel bir program sizi bekliyor.

Okullar kapanıyor ama İksir Resort’un kendi bünyesinde hazırladığı keyifli yaz programıyla çocuklarınız yazın da öğrenmeye devam edecek. İksir Resort’un yaz okulu kapsamında hazırladığı “Yaz Şöleni” programında 10-16 yaş grubu arası çocuklarınız yüzmeyi ve ata binmeyi öğrenecek. İksir Resort, aynı zamanda sürekli çalışan babalarıyla fazla vakit geçiremeyen çocuklara, aileleriyle birlikte vakit geçirme fırsatı da sunuyor.

Program kapsamında, haftanın iki günü Kastamonu’dan yapılacak olan transferle birlikte, öğle yemekleri de dâhil olmak üzere çocuklarınıza yüzme ve binicilik dersleri verilecek. Sportif faaliyetlerin yanı sıra, düzenlenen satranç, masa tenisi, dart ve petank turnuvaları ve sinema salonundaki film gösterimleriyle çocuğunuz hem eğlenip hem de yaşıtlarıyla sosyalleşirken siz de Haziran ayında gelinciklerle süslenecek olan Kastamonu’nun Daday ilçesindeki doğal güzelliklerin tadını çıkaracaksınız.

İksir Resort Otel’in sizler için düşündüğü bu yaz şölenini kaçırmayın ve çocuklarınıza hep hatırlayacakları bir yaz armağanı verin!
19 Haziran 2012’den itibaren her Salı ve Perşembe 1 Ay boyunca sürecek Yaz Şöleni Programı kişi başı: 430 TL (Gidiş-dönüş transfer dahil) (transfersiz 275TL)

Rezervasyon:
Telefon: 0366 616 10 16
GSM: 0532 302 91 84
info@iksirresorttown.com
www.iksirresorttown.com