Antrenör eşliğinde binicilik dersleri ya da atlı safari ile Kastamonu doğasını keşfetmeye hazır mısınız?

Pandemi sebebiyle binicilik derslerimiz randevu sistemi ile verilmektedir.

Doğal ve organik lezzetlerden oluşan harika bir kahvaltı yapmaya, sonrasında atlı binicilik merkezinde eğitim almaya ya da atlı safariye çıkmaya hazır olun. İksirli Çiftlik keyifli bir günübirlik aktivite için sizi bekliyor.

Bilgi & Rezervasyon

Değerli misafirlerimiz, içinde bulunduğumuz Pandemi süreci sebebiyle hem sizin hem de ekibimizin sağlığını koruyabilmek adına yarı kapasitede hizmet vermekteyiz. Yoğunluk oluşumunu önlemek ve bulaş riskini azaltmak adına lütfen rezervasyon yaptırınız.

Binicilik derslerimiz, 4, 6 ve 8 derslik paketler olarak satışa sunulmaktadır, ayrıca atlı safari hizmetimiz saatlik olarak verilmektedir.

Binicilik dersi ya da safari hizmetimizi alan misafirlerimiz yapacağız ilk iki kişilik kahvaltıda %10 indirim kazanacaklardır.

Aramak İçin Dokunun ( 0366 616 10 16)
0366 616 10 16

HER YAŞTAN TUTKUNLARI İÇİN

Binicilik Sporu

Bir canlı ile paylaşım halinde yapılan tek spor dalı olan binicilik sporuna başlamanın yaşı ve zamanı yok. Üstelik doğanın içinde bir atla birlikte geçireceğiniz zamanın ruhsal ve bedensel gelişiminize katkısı yaşanmaya değer.

1200 m2 kapalı manejimizde profesyonel eğiticiler eşliğinde Bulgar, Hollanda, İngiliz ve Arap atlarıyla düz koşu, konkurhipik, dresaj ve lonj eğitimi alabilirsiniz.
Binicilik - Atlı Safari Daday, Kastamonu
Binicilik Eğitimleri, Kursu, At Binme Eğitimi
Binicilik - Serbest Biniş, At Sürme
Binicilik - Ponyler, Çocuklara Özel
Binicilik - At Pansiyonculuğu, Daday, Kastamonu
AKTİVİTELER ANA SAYFASI İÇİN TIKLAYIN