İksir Resort Town Oda Tipleri ve Yerleşke İçerisindeki Binalar

Konak Özel Oda

Konak Özel Oda

100 Yaşına yaklaşan tarihi konak içerisinde pirinç karyolalı yataklarda tarihin dokusunu hissedecek, şömineli odalarda konforlu bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız.

İksir Hanım Konağı’nı İnceleyin
Konak Standart Oda

Konak Standart Oda

Konak içerisinde yer alan konak standart odalarımızda hem tarihten izler görecek hem de çatı katında yer alan odalardaki gökyüzü pencereleri ile yatağınızda yıldızları seyretmenin keyfini yaşayacaksınız.

İksir Hanım Konağı’nı İnceleyin
Samanlık Yerleşkesinde Yer Alan Odalar

Standart ve Junior Süit Odalar | Samanlık

2 kattan oluşan Samanlık yerleşkemizde alt kat restoran olarak hizmet veriyorken 2. katta yer alan standart odalarımızda konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Toplam 7 adet standart odamızdan 4’ünde balkon bulunmaktadır.

Ayrıca Junior Süit olarak hizmet veren 2 adet odamızda sizleri hem şömine hem de geniş bir balkon beklemektedir.

Samanlık Binamızı İnceleyin
Göktepe'de Yer Alan Odalar

Standart Odalar ve Aile Odaları | Göktepe

Göktepe’nin harika orman manzarasına konuk olmaya hazır mısınız ? Çekirdek aileler için Göktepe yerleşkemizde yer alan Standart odalar son derece konforlu bir konaklama deneyimimi sunuyorken geniş aileler için 1+1 olarak hazırlanan özel aile odalarımızda rahat bir tatil sizi bekliyor.

Göktepe Yerleşkemizi İnceleyin
Ceviztepe'de Yer Alan Odalarımızdan Görsel

Standart ve Junior Süit Odalar | Ceviztepe

Toplantı odalarımıza, cafe ve fuaye alanlarımıza da ev sahipliği yapan Ceviztepe  yerleşkemizde 5’i ahşap olarak dekore edilmiş 15 standart odamız rahat bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Standart odalarımıza göre daha büyük olarak tasarlanan 2 adet Junior Süit odamız daha geniş oda seven misafirlerimizin hizmetinde.

Ceviztepe Yerleşkemizi İnceleyin

Tesis Yerleşim Haritamıza Aşağıdan Bakabilirsiniz

Yerleşim Haritası