Kastamonu Oteli İksir’de Eşsiz Bir Davet Deneyimi

Daha fazla bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Adınız ve Soyadınız

Telefon Numaranız

İKSİR’DEN ÇİFTLERE

Masalsı Kır Düğünü

Doğanın tüm canlılığı, rengarenk çiçekleri ve kuş sesleri eşliğinde, beyaz atlı prensinizin evlilik teklifi etmesinin ardından, masalsı bir kır düğünü hayalini kuruyorsanız, Kastamonu otelleri arasında etkinlik ve davet konularında geniş hizmet yelpazesine sahip İksir Resort Town tam size göre…

Saklı bir cennet olan Daday’ın cömert doğası içerisinde gerçek bir kır etkinliği organize etmek için her türlü çözümü bünyesinde barındıran İksir Resort Town, sizlere masal dünyasının kapılarını aralıyor. Siz de, havaların ısınması ile birlikte artacak olan etkinlik planları için farklı bir doku arayanlardansanız, unutulmayacak anılarınızın arasına, fotoğraflarda olduğu kadar aklınızda da yer edecek bir organizasyon düşlüyorsanız, hayalinizi gerçekleştirmek için sizi tesisimize bekliyoruz. Burada her şey siz ve sevdiğinizin arzularına göre şekilleniyor.

Yeşilin her tonu, tarihi bir konak, gelin hamamı, tarzınıza uygun süslemeler ve İksir Resort Town’un özenle hazırlanan doğal menüleri ile düğün ve davetlerinizde, nişan ve ya sünnet organizasyonlarınızda misafirlerinize etkisi uzun zaman sürecek bir deneyim yaşatabilirsiniz. Mükemmel tasarlanmış organizasyonların ve mutluluğun sırrını İksir’de keşfedin.

Kır düğünü ve daha fazlası için

Dilerseniz bekarlığa veda partisi, kına ve gelin hamamı gibi özel ve eğlenceli bir düğüne hazırlık süreci isteyin, dilerseniz kokteylli, yemekli, en güzel anılarınızın olacağı rüya gibi bir kır düğünü düşleyin, İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, lezzetli menüleri, özel süslemeleri, farklı açık ve kapalı alanları ile tüm organizasyonlarınızda yanınızda.

Daha fazla bilgi için; Rezervasyon İletişim : 05306642674
Resepsiyon: 0366 616 10 16 (Bilgisayarınız destekliyorsa tıklayarak arayabilirsiniz.)
Faks: 0366 616 10 46
E-Posta; info@iksirresorttown.com (Tıklayarak mail gönderebilirsiniz)