İksirli Çiftlik

Doğada Konaklama ve İksirli Lezzetler

GEL, BAS, DOKUN, HİSSET, YAŞA…

Ailece doğaya, toprağa gönül vermiş İksir Ailesi’nin yıllardır mutfağının temeli, üretiminin kaynağı İksirli Çiftlik Ağustos 2017 itibarıyla doğayı seven, toprağa dokunan, üretimden keyif alan dostlarıyla bir arada üretim yapmak ve toprağın, ağaçların, kuşların sesini duymak istiyor.

Toprağa basıp, buğday başaklarının gökyüzüne uzanışında, sabahın ilk ışıklarında çığırtkan kuşların cıvıldaşmalarında sen de yanımızda ol.

İksirli Çiftlik köy evinin iki katında toplam 6 oda, her katta 2 ortak tuvalet ve ufak birer Türk hamamı bulunuyor. Her biri birbirinden farklı büyüklükteki odalarımızın iki tanesi geleneksel köy evi mutfaklarında olan büyük ocaklara sahip, ayrıca bu iki odada özel tuvalet ve banyo da bulunmakta.

4 odada birleştirilen tek kişilik 2 yatak bulunuyor, 2 odamız çift kişilik.

Köy evinde bir oda, sobası ve eski radyosu ile dört mevsim bir arada güzel anları paylaşıp, sohbet etmek için ortak alan olarak kullanılıyor.

Her iki katta da dinlenmeniz, çalışmanız için oturma alanları mevcut ama bizim tavsiyemiz üst katta bulunan terasımızda doğanın her mevsim değişen birbirinden farklı renklerine bakarak günün keyfini sürmeniz

Kastamonu Mantar Mevsimi ve Mantar Turları

Galeri