TOPRAKTAN SOFRANIZA

Doğal Ürünler İçin İksirli Çiftlik

Günden güne, hepimizin doğal ürünlerle beslenmeyi alışkanlık haline getirmeyi daha fazla arzuluyor olması nedeniyle, yurtiçine ve yurtdışına hizmet veren www.iksirliciftlik.com adlı websitemiz hizmetinize sunduk. Bundan böyle İksir’deki lezzet evinizde de sizleri yalnız bırakmıyor ve sofralarınızdaki yerini alıyor.

İksir Resort Town Yaşam ve Tatil Kasabası’nın misafirlerine ikram ettiği kahvaltılık ürünlerin, sebze ve meyvelerin bir kısmı tesisin yakınında bulunan İksirli Çiftlik’te yetişmektedir.

Size sunduğumuz ürünlerin büyük bir kısmı özenle topraklarımızdan temin edilmektedir. El değmemiş, oksijen deposu ormanlardan toplanan ürünler bizler tarafından pekmez, marmelat, reçel ve şuruba dönüştürülür.

Orman çiçekleriyle, dağ kekikleriyle beslenmiş hayvanların sütleriyle yapılan tereyağlarını, sadece bölgede yetişen üryani eriğini, siyez bulgurunu, serbest gezen kümes hayvanlarının leziz etlerini, en doğal ürünlerden üretilen tarhanaları, erişteleri ve daha pek çok sağlıklı, doğal, ev yapımı ürünü tadan misafirler, tesisimizden ayrıldıklarında da aynı lezzetlerin özlemini yaşarlar.

İksirli Çiftlik Doğal Ürünler

Topraktan Sofranıza

Kastamonu Mantarları
KATEGORİYİ İNCELE
İksirli Çiftlik Tarhana Çeşitleri

Hasattan Kapınıza

Yöresel Tarhana Çorbaları
KATEGORİYİ İNCELE