YUMURTACI GÖLETİ KIYISINDA

Gölet Evi

Trekking parkurunu ya da bisiklet turunuzu  tamamladıktan sonra, tesislerimize 3 km  mesafedeki Yumurtacı Göleti’nin kenarında  bir mola verebilirsiniz.

Göl kenarında manzara ile keyifli zaman geçirirken, isterseniz otel restoranımızdan hazırlatacağınız piknik sepeti de size eşlik edebilir.

Etkinliklerin Ardından Keyifli Bir Mola İçin

Aynı zamanda kuşların göç rotası üzerinde olan gölet alanında doğanın dinginliği içinde, farklı kuş türlerini gözlemleyebilirsiniz.

Tüm gününüzü geçirebileceğiniz bu alanda ilgi alanınıza göre olta balıkçılığı, barbekü yapabilir,  otelimizden isteyeceğiniz piknik sepetiyle günü keyifli bir piknikle sonlandırabilirsiniz.

İksir Resort Town Gölet Evi Aktiviteler

Soğucaova Dağ Evi

Ballıdağ Oksijen Çadırı içindeki Soğucaova mevkiinde bulunan 1570 metre yükseklikteki dağ evinde konaklayarak doğa ve kış sporlarının tadını çıkarın.

Çam ormanları içerisindeki 6 odası ve şömineli restoranı bulunan Soğucaova Dağ Evi’nde konaklamak farklı etkinlikler yapmanıza da imkan veriyor. Hediklerle yürüyüş, kızak ve snowtube gibi kış sporlarını deneyimleyebileceğiniz unutulmaz bir tatil sizi bekliyor.

BİLGİ ALIN