Kastamonu Oteli İksir Resort Town

Kastamonu’da konaklamak için en ideal otel

Kastamonu’ya isterseniz iş gezisi için birkaç günlüğüne gelecek olun isterseniz doğa içerisinde alternatif bir tatil yaparak yenilenmek için. İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, Kastamonu ve çevresinde konaklama yapmak isteyen misafirlerimiz için eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Merkeze olan yakınlığı, çevre illere olan konumu ve hizmet sektöründe deneyimli kadrosu ile misafirleri tarafından uğrak bir konaklama noktası olarak görülen İksir Resort Town sizleri bekliyor.

Birkaç günlük konaklama sebebiyle bölgemize gelen misafirlerimiz 60 adet odamızdan ihtiyaçlarına en uygun odayı seçebilir, lezzetli mutfağımızdan yöresel ve doğal ürünlerimiz ile yaptığımız yemeklerimizin tadına bakabilir, şömine başında dinlenebilir ya da binicilik merkezimizde yer alan uzman eğitmenlerimiz ile at biniciliğinin inceliklerini öğrenebilirler.

REZERVASYON İÇİN TIKLAYIN

Oda Tiplerimiz

Konak Özel Oda

Konak Özel ve Standart Odalar

100 Yaşına yaklaşan tarihi konak içerisinde pirinç karyolalı yataklarda tarihin dokusunu hissedecek, şömineli odalarda konforlu bir konaklama deneyimi yaşayacaksınız.

Konak içerisinde yer alan konak standart odalarımızda hem tarihten izler görecek hem de çatı katında yer alan odalardaki gökyüzü pencereleri ile yatağınızda yıldızları seyretmenin keyfini yaşayacaksınız.

İksir Hanım Konağı’nı İnceleyin
Samanlık Yerleşkesinde Yer Alan Odalar

Standart ve Junior Süit Odalar | Samanlık

2 kattan oluşan Samanlık yerleşkemizde alt kat restoran olarak hizmet veriyorken 2. katta yer alan standart odalarımızda konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Toplam 7 adet standart odamızdan 4’ünde balkon bulunmaktadır.

Ayrıca Junior Süit olarak hizmet veren 2 adet odamızda sizleri hem şömine hem de geniş bir balkon beklemektedir, balkonlarımız ile Daday manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Samanlık Binamızı İnceleyin
Göktepe'de Yer Alan Odalar

Standart Odalar ve Aile Odaları | Göktepe

Göktepe’nin harika orman manzarasına konuk olmaya hazır mısınız ? Çekirdek aileler için Göktepe yerleşkemizde yer alan Standart odalar son derece konforlu bir konaklama deneyimimi sunuyor.

Ayrıca geniş aileler için 1+1 olarak hazırlanan özel aile odalarımızda rahat bir tatil sizi bekliyor.

Göktepe Yerleşkemizi İnceleyin
Ceviztepe'de Yer Alan Odalarımızdan Görsel

Standart ve Junior Süit Odalar | Ceviztepe

Toplantı odalarımıza, cafe ve fuaye alanlarımıza da ev sahipliği yapan Ceviztepe  yerleşkemizde 5’i ahşap olarak dekore edilmiş 15 standart odamız rahat bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Standart odalarımıza göre daha büyük olarak tasarlanan 2 adet Junior Süit odamız daha geniş oda seven misafirlerimizin hizmetinde.

Ceviztepe Yerleşkemizi İnceleyin

Doğal ve Yöresel Lezzetler Sunan Restorantımız Hizmetinizde

Kastamonu Mantar Yemeği

Fırından yeni çıkmış sıcak ekmek kokusu ile güne başlamak, doğal ürünlerle hazırlanmış lezzetlerle devam etmek. İksir Mutfağı’nın en önemli sırları sevgi ile hazırlanmış doğal ürünlerde gizli. Burada dünya mutfaklarının yerel mutfakla bütünleşmiş sunumu ile bir lezzet şöleninin yanı sıra görsel bir şölen hazırlanıyor.