İKSİR’DEN ÇİFTLERE

Masalsı Kır Düğünü

Doğanın tüm canlılığı, rengarenk çiçekleri ve kuş sesleri eşliğinde, beyaz atlı prensinizin evlilik teklifi etmesinin ardından, masalsı bir kır düğünü hayalini kuruyorsanız, Kastamonu otelleri arasında etkinlik ve davet konularında geniş hizmet yelpazesine sahip İksir Resort Town tam size göre…

Saklı bir cennet olan Daday’ın cömert doğası içerisinde gerçek bir kır etkinliği organize etmek için her türlü çözümü bünyesinde barındıran İksir Resort Town, sizlere masal dünyasının kapılarını aralıyor. Siz de, havaların ısınması ile birlikte artacak olan etkinlik planları için farklı bir doku arayanlardansanız, unutulmayacak anılarınızın arasına, fotoğraflarda olduğu kadar aklınızda da yer edecek bir organizasyon düşlüyorsanız, hayalinizi gerçekleştirmek için sizi tesisimize bekliyoruz. Burada her şey siz ve sevdiğinizin arzularına göre şekilleniyor.

Yeşilin her tonu, tarihi bir konak, gelin hamamı, tarzınıza uygun süslemeler ve İksir Resort Town’un özenle hazırlanan doğal menüleri ile düğün ve davetlerinizde, misafirlerinize etkisi uzun zaman sürecek bir deneyim yaşatabilirsiniz. Mükemmel tasarlanmış organizasyonların ve mutluluğun sırrını İksir’de keşfedin.

Kastamonu Açık Hava Otel Düğünü

Rüya Gibi Kır Düğünleri

Düşünülmüş Detaylar

Özel davet ve organizasyonlarınızdaki mutluluğunuzu paylaşıyoruz.
DAHA DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN HEMEN TIKLAYIN