MUTLU VE ZİNDE OLMAK İÇİN

Kastamonu Otellerinde Spor Aktiviteleri

Tertemiz orman havasını solurken bol oksiyen alacağınız bir ortamda farklı spor aktiviteleri ile kendinizi sağlıklı ve zinde hissedeceksiniz.

Tesislerimizde konaklama yaparken tamamen ahşap dekore edilmiş fitness salonunda koşu bandı ya da bisikletle kardiyo yapabilir, ağırlık çalışabilirsiniz. Masa tenisini turnuvalara dönüştürerek sporun rekabetçi ruhunu yakalayabilir, bahçedeki dart ve dev satranç seti ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Tesisimizin hemen yanındaki çim saha futbol maçları ve kapalı spor salonu spor etkinlikleri için sizi bekliyor. Tesisimizde sunduğumuz spor aktivitelerine hayal gücünüzü kullanarak siz de yenilerini ekleyebilirsiniz.

** çim saha ve spor salonu kullanımı için lütfen önceden bizimle iletişime geçiniz.

  • İksir Resort Town ve Spor
  • İksir Resort Town ve Spor
  • İksir Resort Town ve Spor
Kastamonu Kapalı Yüzme Havuzu
İksir'de ATV Aktiviteleri
Kastamonu Açık Hava Çim Saha ve Konaklama İmkanları

TAKIM MOTİVASYONU İÇİN

Spor Aktiviteleri

Tesislerimizde her mevsim spor aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz doğa ve tesis koşulları olduğundan,  sadece dinlenmekle kalmayıp, çeşitli sporları yapabilme olanaklarına sahipsiniz. Oyunlar kurabilir, ekip ruhunu yakalayabilir, takım motivasyonu açısından geliştirici etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Hayal gücünüzü kullanarak tesisimizde sunduğumuz spor aktivitelerine siz de yenilerini ekleyebilirsiniz. Böylece, hem zihnen hem de bedenen sınırlarını keşfedebilir, yaşayacağınız farklı deneyimlerle unutulmayacak anıları beraberinizde götürebilirsiniz.

Kastamonu Masa Tenisi
Kastamonu Spor Salonlu Oteller
Kastamonu Bilardo Masası Olan Oteller
Kastamonu Büyük Satranç