Keyifli Bir Sömestr  – Okul Ara Tatili Sizi Bekliyor

Kasım Okul Ara Tatilinde İksir Tatil Kasabası Size Neler Sunacak ?

Hem dinlenmek hem yeni bilgiler edinmek hem de bolca eğlenmek için sizlere yine harika bir tatil programı hazırladık. İksir Resort Town gerek doğası, gerek aktivite ve olanakları ile Kastamonu Otelleri arasından sıyrılıp size doğada farklı bir tatil ve çiftlik yaşamı sunuyor. Toprakla iç içe olabileceğiniz, tohum ekip, köpek ve kedileri sevebileceğiniz, binicilik yapıp atlara dokunabileceğiniz, çiftlik hayvanlarını besleyebileceğiniz, ayrıca bunların yanında sonbaharın her tonundaki eşsiz doğasında yürüyüşler yapıp, bisiklete binebileceğiniz, ATV safarinin heyecanını tadabileceğiniz 50’nin üzerinde aktivitemiz ile sizleri bekliyoruz. Yöresel ve dünya mutfağı başta olmak üzere enfes yemekleri, sinema geceleri, karaoke yarışmaları ve köz üzerinde sunulan lezzetleri ile her anınızdan farklı bir tat alacak, unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.

Kastamonu Sömestr Tatil Etkinlikleri

2019 Kasım Okul Ara Tatili Program ve Hizmetlerimiz

19 – 23 Kasım 2019

Birinci Gün

 • 14.00 Otele giriş
 • 17.00–18.00 Hoş Geldiniz Kokteyli Ve Bilgilendirme

 • 19.00–21.00 Akşam Yemeği

İkinci Gün

 • 08.00-10.30 Kahvaltı

 • 10.30 – 12.00 Binicilik Tesisi Ziyaret, Atlarla Tanışma, Tımar Eğitimi, 1 Tur At Biniş

 • 12.00-15.00 – Serbest Zaman

 • 16.00 –18.00 İksirli Çiftlik Yürüyüşü, Çiftlik Hayvanlarını Besleme Ve Sıcak Süt İkramı Ve Otele Dönüş (Hava Durumuna Göre Değişebilir.)

 • 19.00 – 21.00 Akşam Yemeği

 • 21.30 –23.00 Patlamış Mısır Eşliğinde Sinema Gecesi

Üçüncü Gün

 • 08.00-10.30 Kahvaltı

 • 11.00-18.00 Kastamonu Gezisi – Kambur Köprü – Nasrullah Meydanı, El İşleri Çarşısı, Saat Kulesi, Kastamonu Kalesi / Vedat Tek Kültür Merkezi, Şapka Müzesi Gezisi (Sadece Ulaşım Dâhildir. (13.00 – 14.30 Serbest Zaman ))

 • 19.00 – 21.00 Akşam Yemeği

 • 21.30 – Ateş Başında Pıtana Közleme

Dördüncü Gün

 • 08.00-10.00 Kahvaltı

 • 10.00-13.00 – Serbest Zaman

 • 13.00-15.00 – Ekşi Mayalı Siyez Ekmeği Yapımı ( Ekstra Ücrete Tabidir.)

 • 19.00 – 21.00 Akşam Yemeği

 • 21.30 –23.00 Kelebek Bar – Karaoke

Beşinci Gün

 • 08.00-10.00 Kahvaltı

 • 12.00 – Otelden Ayrılış

Tüm Program Dâhil Sabah Kahvaltısı Ve Akşam Yemeği Çift Kişilik Odada Konaklama Kişi Başı; 1200 TL’dir.

(0–6 Yaş 1. Çocuk Ücretsiz / 7–12 Yaş Çocuklar %50 İndirimlidir.)

5 Gece Ve Üzeri Konaklamalarda, Son Gece Oda Fiyatı %10 İndirimlidir.

Kastamonu Otelleri Ara Tatil Aktiviteleri

Okul Ara Tatilleri İçin Otel Önerileri

Kastamonu bölgesinde bir tatil planlıyor, nerede konaklasak diye düşünüyorsanız İksir Resort Town bol oksijeni ve doğası ile 60 dönüm üzerine kurulu, çocuklarınızın istediği gibi koşup oynayabileceği geniş alanlara sahip, içerisinde açık ve kapalı alanlarıyla binicilik merkezine ve sağlıklı yaşam merkezine sahip, şehrin stresinden ve gürültüsünden uzak, huzur bulup dinlenebileceğiniz hem konforu hemde çiftlik hayatını sizlere bir arada sunarak Kastamonu Otelleri arasında kendini ön plana çıkarıyor. Özellikle aileler ve çocuklar için düzenlediğimiz birbirinden farklı workshop ve atolyele çalışmaları, günübirlik düzenlediğimiz Çiftlik ve gölet gezileri, Mantar Toplama etkinlikleri, günübirlik Kültür turu gibi aktiviteler ile her dakikanızı dolu dolu yaşayacak, deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile her anınızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Nisan Okul  Ara Tatili İçin Öneriler

Ballıdağ’ın eteklerinde yer alan Yeşil Daday, ve Daday içerisinde bir İksir. Karların eridiği, toprağın canlandığı, yeşilin her tonunu size sunan doğası ile Kastamonu tatili düşünen herkesi davet ediyor İksir. Güneşin kendini göstermeye başladığı bu mevsimde, yürüyüş yapmaya, bisiklet sürmeye, masa tenisi veya futbol oynamanın zevkine doyasıya varacak, okçuluk, uçurtma yapımı, ahşap atölyesi, doğadan metaryellerle resim çalışmaları, çiçek toplama ve çiçeklerden yağ yapımı gibi etkinlikler ile çok eğleneceksiniz. Bu mevsimde yolunuz Kastamonu’ya düştüyse eğer Daday’dan 1,5 saat mesafedeki Azdavay Seyir Terasını, Çatak Kanyonunu, yine Pınarbaşında yer alan Ilıca Şelalesini görmenizi, ve hatta hava da uygunsa Horma Kanyonunu ve Valla Kanyonunu ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca önemli bir hatırlatma bölgemiz Karadeniz iklimine sahip olduğu için her zaman yanınızda yağmurluğunuzun ve su geçirmez ayakkabılarınızın olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Kastamonu Otelleri Ara Tatil Fırsatları
Nisan Okul Ara Tatili İçin Öneriler

Sömestr Tatil Fırsatları Sizi Bekliyor

İksir Resort Town olarak biz günden güne sizlerle büyüyen bir aileyiz. Daha ilk kapıdan girişinizde sıcak bir tebessüm karşılar sizi. Acaba nasıl bir yer sorusunu o anda atarsınız aklınızdan. Bu gün ne yapsam sorusuna gerek kalmaz. Her zaman bir alternatif sunulur size. Bir an eliniz hamur ile oynar ekmek yaparken bir bakmışısın kuzular, tavşanlar var kucağınızda. Ya da gölette balık tutarken zaman geçmiş, elinize fırça gelmiş resim yapıyorsunuzdur. Sömestr tatil otelleri arasında bizi ön plana çıkaran özel şeylerdir bunlar. Zaman nasıl geçmiş, nasıl akşam olmuş anlamazsınız. Elinde tablet, telefon olan çocuk göremezsiniz kolay kolay. Ve biz kendinizi evinizde hissedin demeyiz, çünkü bir kere geldiyseniz kendinize zaten bir ev edinmiş olursunuz, sürekli gelemezsiniz belki günlük koşuşturmacalardan ama arada huzur bulduğunuz ara durak olur size İksir.