Doğa İle Baş Başa Tatil

Doğa ile başbaşa tatil için Batı Karadeniz’in en güzel ve Karadeniz’in göz alıcı yeşilinin başladığı noktalardan biridir Daday. Bol oksijeni ile başınızı döndürürken kendinizi kuş gibi hafif ve aynı zamanda fazlasıyla enerjik hissedersiniz burada.Bu güzel ilçede sabahın erken saatlerinde zinde bir şekilde güne başlarsınız.

Bu zindeliği devam ettirmek için doğanın size verdiği tüm olanaklardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.İksir Resort Town’a geldiğinizde Daday’ın ciğerlerinize işleyen yeşilinin tadını çıkartabilmek için bir sürü olanak ve aktivite bulunuyor. Bunların başında da birbirinden eğlenceli ve doğanın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz spor aktiviteleri. Kastamonu oteli İksir Resort Town spa, yüzme, kastamonu binicilik eğitimi, kastamonu doğa sporları, farklı el sanatları ve becerileri gibi aktivitelerle ilginç deneyimleri yaşatmak, yaşamınıza değer katmak için sizleri de bekliyor.

Fotoğraf makinalarınızı alın ve doğanın cömertliğine tanık olun. Doğanın kızıldan sarıya, yeşilden kahveye kadar her renginin bir arada görüldüğü sonbaharda, bu güzellikleri ölümsüzleştirmek isteyen misafirlerimizi Foto Safarilerimizde çok keyifli anlar bekliyor. Farklı zamanlarda düzenlediğimi foto safarimizde, patika yollar boyunca uzanan her renk ve çeşit ağacın arasından fırlayan bir tavşan, tilki ve ya karaca size modellik yapabilir. Ağaçların arasında lezzetli Kanlıca mantarı bulabilirsiniz. Renk cümbüsü içinde geçen ve her an bir sürprizle karşılaşabileceğiniz bu gezilerimizi kaçırmayın.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-17T17:18:30+03:0013 Haziran 2017, Salı|Categories: Blog|Tags: , , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

69  +    =  78