yaz-havasi-3Tüm güzellikleri ile birlikte yine bir yaz mevsimini yaşamaya başlamış bulunuyoruz. Bu yaz kendinizi Daday’ın mis kokulu havasına bırakmaya ne dersiniz?

Kastamonu, oksijeni cömert havası ile dünyada anılmaya başlamışken siz memleketiniz içinde var olan bu saklı cennet ile hala tanışmadıysanız elinizi çabuk tutmalısınız…

Yaz deyince aklınıza sadece uçsuz bucaksız denizler ve plajlar gelmesin… 170 km.lik Türkiye’nin en uzun sahiline sahip doğal cennet Kastamonu’da günübirlik turlarımızla keyifli anlar yaşayabilirken, Yazın en doğal ve en çarpıcı anlarını Daday’ın muhteşem doğasında bir sürü farklı aktivite ile unutulmayacak bir şekilde yaşayabilirsiniz.

yaz-havasi-1Yaz sıcaklarında serin ormanlarında yapacağınız gezintiler, şelalelerin yamacında yapacağınız piknikler, yeşilin içinde yürüyeceğiniz yollar size harika bir yaz havası almanızı sağlayacaklar…

İksir Resort Town’a geldiğinizde yaz havası almanın yanı sıra, mis gibi havada güzel bir fayton turu ile şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Kastamonu’nun her karış toprağında yatan derin tarih izleri ile buluşarak rehberler eşliğinde bir kültür gezintisi de gerçekleştirebilirsiniz.

İksir’in sizler için düzenlediği yaz organizasyonları ve İksir’de yaz kış yapabileceğiniz bir dolu aktivite ile yaz mevsiminin keyfine doyasıya varabilirsiniz.

yaz-havasi-2Çocuklarınızı İksir’de her yaz düzenlenen yaz kamplarına yazdırarak bu muhteşem doğanın içinde tüm bir senelik öğretim yılının stresini atmasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz çocuğunuz yaz okulu kampındayken siz de sevdiklerinizle kendinize doğa ile baş başa olabileceğiniz ve günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşabileceğiniz dolu dolu bir tatil hediye edebilirsiniz.

İksir Resort Town’da yaz keyfi yeniden başladı…

Bu eşsiz keyfi yaşamak için daha ne duruyorsunuz?