Yaz Mevsiminin Tadı Kastamonu Oteli İksir’de Çıkar

Tüm güzellikleri ile birlikte yine bir yaz mevsimini yaşamaya başlamış bulunuyoruz. Bu yaz kendinizi Daday’ın mis kokulu havasına bırakmaya ne dersiniz Kastamonu, oksijeni cömert havası ile dünyada anılmaya başlamışken siz memleketiniz içinde var olan bu saklı cennet ile hala tanışmadıysanız elinizi çabuk tutmalısınız. Yaz deyince aklınıza sadece uçsuz bucaksız denizler ve plajlar gelmesin. 170 km.lik Türkiye’nin en uzun sahiline sahip doğal cennet Kastamonu’da günübirlik turlarımızla keyifli anlar yaşayabilirken, yazın en doğal ve en çarpıcı anlarını Daday’ın muhteşem doğasında bir sürü farklı aktivite ile unutulmayacak bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Yaz sıcaklarında serin ormanlarında yapacağınız gezintiler, şelalelerin yamacında yapacağınız piknikler, yeşilin içinde yürüyeceğiniz yollar size harika bir yaz havası almanızı sağlayacaklar. Doğa ve Kastamonu Oteli İksir Resort Town’a geldiğinizde yaz havası almanın yanı sıra, mis gibi havada güzel bir fayton turu ile şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Kastamonu’nun her karış toprağında yatan derin tarih izleri ile buluşarak rehberler eşliğinde bir kültür gezintisi de gerçekleştirebilirsiniz.

İksir’in sizler için düzenlediği yaz organizasyonları ve İksir’de yaz kış yapabileceğiniz bir dolu aktivite ile yaz mevsiminin keyfine doyasıya varabilirsiniz. Çocuklarınızı İksir’de her yaz düzenlenen yaz kamplarına yazdırarak bu muhteşem doğanın içinde tüm bir senelik öğretim yılının stresini atmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuz yaz okulu kampındayken siz de sevdiklerinizle kendinize doğa ile baş başa olabileceğiniz ve günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşabileceğiniz dolu dolu bir tatil hediye edebilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-25T23:07:44+03:0013 Haziran 2014, Cuma|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

7  +  1  =