iksir_resort_townin_huzur_dolu_odalari  Daday’ın doğa harikası manzarası ve havasının tadını kış aylarında da çıkarmak isteyenler için İksir’in birbirinden konforlu ve huzurlu odaları sayesinde kendinizi evinizin sıcacık atmosferinde hissedebileceksiniz.

İsterseniz kısa bir kaçamak isterseniz uzun uzun bir tatil düşünün. İksir’in tüm odaları, tatili tatil gibi yaşayabilmeniz için tasarlandı. Doğanın güzellikleri, yemekler, canınızın bir an bile sıkılmayacağı bir dolu aktivitelerin yanı sıra tatilde evinizin sıcaklığında bir odada sonsuz huzuru taçlandırmayı kim istemez?

İksir Resort Town bir tatilde olması gerektiğinden daha fazlasını misafirlerine sunarken günün tüm tatlı yorgunluğunu atabileceğiniz odalarını özenle ve birbirinden güzel konseptlerle hazırlamış bulunuyor. Tüm odalarda bulunan imkânlar sayesinde tatiliniz sorunsuz ve kesintisiz bir keyif ile devam edebilecek.

İksir Hanım Konağı

Tatilini tarihin sayfalarından birinde yapmak isteyenler için tasarlanmış ve dekore edilmiş bir yer İksir Hanım Konağı… Tarihi eser olan konak aslına uygun bir şekilde restore edildikten sonra, geçmişi ve geleceği harmanlayan şekilde dekore edilmiştir. Bir tanesi kütüphane olan sofalarda aile boyu keyifli anlar yaşanabilir. İksir Hanım Konağında bulunan odaların 6 tanesi şöminelidir. Pirinç yataklı odalar, misafirlerini nostaljik bir yolculuğa çıkarır.iksir_resort_townin_huzur_dolu_odalari_3

Samanlık

Samanlık Restoran’ın ikinci katında şömineli 2 junior suit oda ve 7 adet standart oda bulunmaktadır. Odalar balkonlu ve ahşap dekorasyona sahiptir. Balkona çıktığınızda mevsimine göre yemyeşil, mevsimine göre bembeyaz Kelebek Çayırı sizi karşılar. İksir Hanım Konağının hemen yanı başında bulunan odalarda konfor diğer odalardaki gibi eksiksizdir.

Ceviztepe

Ceviztepe, Ballıdağ’ın Daday’a yakın en yüksek tepesinin adıdır. 425 metrekarelik oldukça geniş bir alan üzerine kurulu olan Ceviztepe’nin 17 adet konaklama odası bulunmaktadır. Bu güzel odalardan 5 tanesi ise ahşap dekoreli, çatı odası konseptindedir. Bu binada, 2 adet junior suit oda bulunmaktadır.

Göktepe

iksir_resort_townin_huzur_dolu_odalari_2Daday’ın bir başka güzel yükseltisinden adını alan Göktepe’nin 1 ve 2. Katlarında 8 standart oda ve iki adet balkonlu 1+1 suit odalar yer almaktadır.

Daday’ın dünyaya nam salmış doğa güzelliklerinin keyfini çıkartırken kendinizi evinizde hissedebileceğiniz birbirinden konforlu ve şık döşenmiş odalarla tatilinizi kusursuz hale dönüştürebileceksiniz…