Kastamonu’da Kışın Yapılacak Etkinlikler

Kışın en eğlenceli günlerini yaşamaya başladığımız bugünlerde bembeyaz karın keyfini Anadolu’nun en güzel yerlerinden biri olan Daday’da yaşamaya ne dersiniz? Özellikle de büyük şehirlerde yaşıyorsanız kışın en zevkli zamanlarından biri olan lapa lapa kar keyfini doyasıya yaşayamamaktan hep şikayet ederiz. Pamuk gibi tüm doğayı bembeyaz örtüsü ile örten karın muhteşem manzarasını izlemek için en kusursuz yer elbette ki doğanın kucağıdır. Doğa Oteli İksir Resort Town, Türkiye’nin en güzel yerlerinden ve dünyanın sayılı oksijen çadırlarından biri olan Ballıdağ’ın beyazlara bürünmüş engin ormanlarına karşı bir kar keyfine davet ediyor sizleri.

Güzel Bir Kış Tatili İçin Kastamonu

Bembeyaz doğanın tadını sevdikleriniz ile birlikte tam anlamıyla çıkartabilmeniz için İksir’in kış sporları merkezinde aklınıza gelen her türlü aktiviteyi yapabilirsiniz. Dilerseniz Snow tube ve kızaklarla kayın dilerseniz hediklerle mis gibi bir havada yürüyüş yaparak karın keyfini çıkarın. Dışarıda lapa lapa kar devam ederken bu eşsiz manzarayı İksir Hanım Konağının nostaljik ortamında sıcak bir içecek eşliğinde izleyebilir, şömine başında odun çıtırtılarının ve doğanın dingin sesini dinleyebilirsiniz. Tertemiz kar havasını içinize çekmek için faytonla Daday’ın tarih kokan sokaklarında güzel bir gezinti yapabilirsiniz. Yumurtacı Göletinde balık tutarak bembeyaz karın dinlendiren etkisini tüm ruhunuzda hissetmenin keyfini sıcak şarapla tamamlayabilirsiniz.

Bunların dışında İksir Resort Town’a gelerek kışın keyfini çıkarmak isteyenler; Cumartesi günleri Daday’ın yöresel pazarına gidebilir, Atv turu, Off Road ve Jeep Safari gezintileri yapabilir, çevrede kanyon gezilerine katılabilir veya Ballıdağ bölgesinde doğa trekkinglerine katılabilirler. İksir Resort Town, çocuklarınızı da unutmuyor, kışın ve karın keyfini çıkartmaları için onlara özel aktivite saatleri düzenliyor. Misafirlerin belirleyeceği saatlerde film izleme seansları ile çocuk odalarında resim yapma etkinlikleri gibi güzel aktivitelerle çocuklarınıza da unutulamayacak bir kış tatili yaşatabilirsiniz. Dilerseniz yılın farklı zamanlarında konuklarımız için organize ettiğimiz etkinliklerimize buradan ulaşabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-16T20:37:29+03:0012 Aralık 2013, Perşembe|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

  +  69  =  70