Kastamonu Otellerinde İş Toplantısı İksir’de Yapılır

Motivasyon eğitimi, seminer veya toplantı organizasyonu için bir alana ihtiyacınız var ancak tüm isteklerinize cevap verebilecek mi, konaklama imkanları yeterli mi, iş toplantısı zamanlarında aileniz yeterince eğlenceli vakit geçirebilecek mi ? Oteliniz İksir ise cevap evet.

Yeni Bir Başlangıç İçin Farklı Bir Deneyim

Kastamonu Daday ilçesinde yer alan tesisimiz, Kastamonu otelleri arasında sizlere hem şehir konforu hem de çiftlik hayatı sunmak, kurumsal toplantılarınızda, motivasyon eğitimlerinizde, seminer ve her türlü iş organizasyonunuzda, stresten uzak, enerjinizi dingin bir ortamda işinize yoğunlaştırabilmeniz, keyifli bir çalışma süreci yaşamanız için tasarlandı. Tarihi İksir Hanım Konağında bulunan 24 odasıyla beraber toplamda 60 odası bulunan iksir Resort Town, Konaklama hizmetlerinin yanı sıra içerisinde Binicilik Merkezi, Sağlıklı Yaşam Merkezi, donanımlı Toplantı Salonları ve açık alanda Toplantı ve Organizasyon Hizmetleriyle sizleri davet ediyor.

Sabah kuş sesleri eşliğinde yapacağınız bir doğa yürüyüşü ile güne başlayabilir, çiftliğimizde yetiştirdiğimiz ürünlerimizden oluşan bir kahvaltı sonrasında organizasyonunuzu gerçekleştirebilir, verimli bir günün ardından hamakta dinlenebilir veya şömine başında kitabınızı okuyabilir, yöresel ve dünya mutfağını içeren menülerimizi deneyimleyebilir, akşam ateş başında kestane közleyip kelebek barda eğlenceye katılabilirsiniz. Veya sizin için motivasyonu yüksek özel bir program hazırlayabiliriz.

60 dönüm üzerine kurulu olan tesisimizde, özel iş toplantısı, görüşme ve organizasyonlarınız için 25 kişi kapasiteli ZİRVE 2 salonumuz, 100 kişi kapasiteli teknik ekipmanlarla donanımlı ZİRVE 1 salonumuz ve Binicilik Tesisimizin üst katında yer alan,600 kişi kapasiteli 500 m2 kolonsuz kullanım alanına sahip Horse Bistro salonumuzda özel toplantı ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Binicilik eğitimlerinden ATV safariye, olta balıkçılığından bisiklet turlarına, ahşap atölyesinde çalışmadan mantar toplama turlarına 50’nin üzerinde aktivitesi ile her mevsim ayrı güzellikteki Kastamonu doğasında farklı aktiviteler yapabilir, yeni deneyimler edinebilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

13  +    =  16