trekking_1Mevsimlerin ayrı bir güzelliği, ayrı bir keyfi vardır. Tüm tatil planlarınızı yaza saklamak yerine bu kış bir değişiklik yaparak doğanın mis kokan cennetine giderek farklı deneyimler yaşamaya ne dersiniz?

İksir Resort Town, Kastamonu Daday’da kış mevsiminin tadını doyasıya çıkarabilmeniz için misafirlerine çevreyi çok iyi bilen özel rehberler eşliğinde doğa yürüyüşleri yaptırıyor.

Küçük köy yolları, ahşap mimariye sahip otantik Anadolu evleri, nostaljik patikalar ve doğanın tüm mucizeleri size bu trekking yolculuğunda eşlik edecek ve kendinizi doğanın ruhuna teslim etmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Metrelerce yükselen ağaçların oluşturduğu ormanların içinden yürüyerek yaylalara, zirvelere ulaşabilir ve hafızanıza unutulmayacak anları kaydedebilirsiniz.trekking_2

Eğer bir de bembeyaz karlarla kaplı bir doğa manzarası ile karşı karşıyasınız elinizden fotoğraf makinenizi kesinlikle düşürmeyeceksiniz. Her anı fotoğraflayıp her anı ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz.

Anadolu’nun güzel doğasındaki bu eğlenceli yürüyüşün nasıl olacağına ise siz karar verebilirsiniz. Zorlu dağ yürüyüşleri mi yoksa çok hafif tempolu doğa yürüyüşleri mi?

Bu güzel serüvene eşlik edecek olan rehberler ise size geçtiğiniz her yeri anlatacak ve aynı zamanda turistlik bir geziye de katılmış olacaksınız.

trekking_3İksir’de her mevsim ayrı güzel her mevsim ayrı eğlenceli geçiyor… Tüm duygularınızı her anlamda hissedebileceğiniz harika bir tatil ile hayata güzel bir mola vermeye ne dersiniz?