2017 Ramazan Bayramı Tatili

Doğanın rahatlatıcı etkileri ile dingin bir Ramazan Ayı sizleri bekliyor. İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası, Batı Karadeniz’in incise Daday’ın serin havasında, Ramazan ayını en konforlu şekilde geçirmeniz için avantajlı konaklama paketleri ve iftar yemekleri sunuyor.

Türkiye’nin ikinci Sanatoryumunun kurulu olduğu Daday ilçesi, %70i ormanlarla kaplı Ballıdağ’ın bol oksijenini ve her mevsim taze havasını deneyimlemeniz için uzun Ramazan günlerinde ihtiyacınız olan doğallığa ve dinginliğe ev sahipliği yapıyor.

İksir Resort Town, Ramazan ayı süresince ve sonrasında Ramazan Bayramı tatili sürecinse de günlük değişen, zengin ve taze Açık Büfe İftar Menüleri hazırladı. Ailenizle, dostlarınızla, ekibinizle başbaşa iftarlar geçirmek isterseniz, İksir Hanım Konağı sofalarımızda geçmişin izinde, nostaljik iftarlar organize ediyoruz.

İksirli Çiftlik’in doğal ürünlerinden oluşan sahurlarımız ve zengin iftar menülerimiz ile dingin bir Ramazan ayı geçirmeniz için, uzun konaklamak, doğanın dinginliğine kendinizi bırakmak isterseniz 5 gece ve üzeri konaklamalarda 1 gece sizleri biz misafir ediyoruz. Konaklamanız süresince havuz, hamam, sauna, fitness salonu ve masaj imkanları ile Sağlıklı Yaşam Merkezimiz hizmetinizde.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

4  +  2  =