Konforlu bir Ramazan için İksir Resort Town

Huzurlu bir ramazan ayı için İksir sizleri bekliyor.

Huzurlu bir ramazan ayı için İksir sizleri bekliyor.

Doğayla iç içe konforlu bir konaklama

Yaz aylarına denk düşen Ramazan, özellikle büyük şehirlerde oruç tutanları olağandan fazla etkilemekte. Doğanın kucağında, size kaliteyi ve konforu getiren tesisimizde Ramazan ayının tadı çıkartabilirsiniz. Eski Ramazanların özlemini duyanlara, tarihi konağımız ve bahçemizdeki iftar sofralarına, özel Ramazan eğlencelerimize katılmalarını öneririz. Gelenekleri yaşatmaya özen gösteren İksir Resort Town; insanları kaynaştıran, bir araya getiren, yardımlaşmayı ve paylaşmayı öne çıkaran bu zaman diliminde, siz misafirleriyle tüm güzelliklerini paylaşmak istiyor.

Açık havada İftar Keyfi

Ramazan ayının ruhu ve bereketini, tarihi İksir Hanım Konağı’nın yanı başında bulunan bahçemizdeki iftar sofraları ile bir araya gelerek paylaşmak ister misiniz? Dingin doğa içerisinde, lezzetli ve doğal tatlardan oluşan iftar sofraları, her gün sizin için özenle kurulacak. Kendi çiftliğimizde üretilen, tamamen katkısız, doğal ve kendi üretimimiz olan ürünlerin katkısıyla hazırlanan yemekler, sağlıkla doymanızı sağlayacak. Sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmek için doğru adres, İksir Resort Town.

Bol oksijenli bir Ramazan

Şehrin sıcak ve bunaltıcılığından kaçıp, Daday’ın eşsiz doğasında bir Ramazan geçirmek size iyi gelecek. Türkiye’nin sayılı oksijen çadırlarından olan Ballıdağ, Daday’ın tertemiz havasının özüdür. 1954 yılında İsviçre’den gelen uzmanlar tarafından yüksek oksijen oranları nedeniyle tespit edilip, özel olarak seçilen bölgede bir göğüs hastalıkları hastanesi kuruluştur. Böylesi şifalı ve iyileştirici bir atmosferde, yazın bunaltıcı sıcağından korunaklı, huzurlu bir Ramazan sizi bekliyor.

Rezervasyon ve bilgi için tıklayınız.