Konforlu bir Ramazan için İksir Resort Town

Yaz aylarına denk düşen Ramazan, özellikle büyük şehirlerde oruç tutanları olağandan fazla etkilemekte. Doğanın kucağında, size kaliteyi ve konforu getiren tesisimizde Ramazan ayının tadı çıkartabilirsiniz. Eski Ramazanların özlemini duyanlara, tarihi konağımız ve bahçemizdeki iftar sofralarına, özel Ramazan eğlencelerimize katılmalarını öneririz. Gelenekleri yaşatmaya özen gösteren İksir Resort Town; insanları kaynaştıran, bir araya getiren, yardımlaşmayı ve paylaşmayı öne çıkaran bu zaman diliminde, siz misafirleriyle tüm güzelliklerini paylaşmak istiyor.

Doğayla iç içe konforlu bir konaklama

Ramazan ayının ruhu ve bereketini, tarihi İksir Hanım Konağı’nın yanı başında bulunan bahçemizdeki iftar sofraları ile bir araya gelerek paylaşmak ister misiniz? Dingin doğa içerisinde, lezzetli ve doğal tatlardan oluşan iftar sofraları, her gün sizin için özenle kurulacak. Kendi çiftliğimizde üretilen, tamamen katkısız, doğal ve kendi üretimimiz olan ürünlerin katkısıyla hazırlanan yemekler, sağlıkla doymanızı sağlayacak. Sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmek için doğru adres, Kastamonu oteli İksir Resort Town’dur.

Açık havada İftar Keyfi

Şehrin sıcak ve bunaltıcılığından kaçıp, Daday’ın eşsiz doğasında bir Ramazan geçirmek size iyi gelecek. Türkiye’nin sayılı oksijen çadırlarından olan Ballıdağ, Daday’ın tertemiz havasının özüdür. 1954 yılında İsviçre’den gelen uzmanlar tarafından yüksek oksijen oranları nedeniyle tespit edilip, özel olarak seçilen bölgede bir göğüs hastalıkları hastanesi kuruluştur. Böylesi şifalı ve iyileştirici bir atmosferde, yazın bunaltıcı sıcağından korunaklı, huzurlu bir Ramazan sizi bekliyor.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

6  +  1  =