Kastamonu’da Muhteşem Bir Restoran

Doğa ile iç içe olmayı seven herkesin bayılacağı bir yer olan Kastamonu Daday’ın tadını doya doya çıkarmak için İksir Resort Town’ı tercih edebilirsiniz. İksir, Daday’ın doğa güzelliklerini dilediğinizce yaşayacağınız bir dolu aktivitenin yanı sıra kendi yapısı ve tarihi kalıntılara verdiği önemle de sizleri büyüleyecek.

Kastamonu Yöresel Lezzetleri Otel Restoranı

İksir Resort Town, eski bir konaktan dönüştürülmüş tarihi özelliklerine sadık kalınarak restore edilmiş şirin mi şirin bir butik otel… Otelin her yerinde rastlayacağınız geçmişin izlerinden en dikkat çekici olanı ise restoranı İksir’in restoranı konağın eski samanlığı. Eski samanlığı muhteşem bir restorana dönüştüren ve misafirlerine doğanın kucağında tarihe yolculuk yaptıran İksir bu restoranda misafirlerine Kastamonu Daday yöresinin yöresel lezzetlerini sunuyor.

Bu eşsiz doğa ile baş başa tarihin eski sayfalarına doğru giderek kendinizi hem hoş bir nostaljik yolculukta hem de tadacağınız birbirinden lezzetli yöresel yemekleri bol oksijen dolu doğanın manzarasına doğru yemenin zevkini çıkarabileceksiniz. Daday, yöresel yemekleri, tarihi, yerel kültürü, özgün mimarisi ve doğasıyla çok özel bir bölge… Dünyanın sayılı eko-turizm cennetlerinden birinde 7 bin yıllık geçmişi olan tarihin ve doğanın tüm detaylarını bir arada bulabileceğiniz noktada İksir sizleri sonsuz aktivite ve konfor sağlıyor.

Samanlıktan yaratılan muhteşem restoranın mutfağında yapılan tüm yemeklerin malzemelerini İksir kendisi yetiştiriyor. Yumurta, meyve veya sebzeler… Bölgenin en meşhur yöresel lezzetlerinin tadına bakıp tam anlamı ile bir tatil yapmak isteyenler için İksir Resort Town siz değerli misafirlerini bekliyor…

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

  +  88  =  98