ORMAN EVİNİZ OLSUN

Çam ormanları içerisinde

Doğa Tatili Keyfini İksir Resort Town İle Yaşayın

Loading...

Ballıdağ’ın oksijen çadırı içinde, 1570 m. yükseklikte, Soğucaova mevkiinde orman toplayıcılığı, mantar avcılığı, kış sporları ve yayla turizmi olanaklarına erişebilirsiniz. Çam ormanları içerisinde karda hediklerle yürüyüş, kızak ve snowtube keyfi yaşanabilir.

Türkiye’nin sayılı oksijen çadırlarından olan Ballıdağ, Daday’ın tertemiz havasının özüdür. 1954 yılında İsviçre’den gelen uzmanlar tarafından yüksek oksijen oranları nedeniyle tespit edilip, özel olarak seçilen bölgede bir göğüs hastalıkları hastanesi kurulmuştur. Böylesi şifalı ve iyileştirici bir atmosferde keyifli aktivite fırsatları sizi bekliyor.

Soğucaova Dağ Evi İç Ortam Resmi
Soğucaova Dağ Evi İksir Resort Town

Marangozhanemizde kendi yapacağınız kızaklarla kaymanın hazzını, üretmenin zevkiyle birleştirebilir, el değmemiş doğal hayatın hakim olduğu bölgede, şanslıysanız bir karaca veya yaban tavşanı ile karşılaşabilirsiniz. Keyifli doğa yürüyüşleriniz esnasında kırmızı karıncalar, çeşitli orman meyveleri, mantar türleri ve rengarenk çiçekler size eşlik edecektir.

Türkiye’nin ikinci göğüs hastalıkları hastanesine de ev sahipliği yapan, ülkemizin en yüksek oksijen oranına sahip yerlerden Ballıdağ dinginlik ve temiz hava arayanlar için gizli bir cennet. Kastamonu ve yakın çevresinde gerçek bir doğa tatili yapmak isteyen tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

EŞSİZ BİR DOĞA TATİLİ İÇİN

Yerinizi Hemen Ayırtın

YORUCU ETKİNLİKLERDEN SONRA GÜZEL BİR MOLA İÇİN

Yumurtacı Göleti Gölet Evi

Gölet Evi

Trekking ve ya bisiklet turlarınızı tamamladıktan sonra, ana tesislere 3 km. mesafede bulunan Yumurtacı Göleti çevresinde doğanın tüm sesleri ve dinginliği içerisinde ruhunuzu ve bedeninizi yenilerken piknik yapabilirsiniz.

İNCELEYİN

KASTAMONU OTELİ İKSİR RESORT TOWN ANA YERLEŞKESİNDEKİ

Odalarımızı Keşfedin