ORMAN EVİNİZ OLSUN

Soğucaova Dağ Evi

Ballıdağ’ın oksijen çadırı içinde, 1570 m. yükseklikte, Soğucaova mevkiinde bulunan dağ evimizde konaklamanın yanı sıra kış sporları ve yayla turizmi olanaklarına da erişebilir. Çam ormanları içerisinde 6 odası ve şömineli bir restoranı olan tesiste; karda hediklerle yürüyüş, kızak ve snowtube keyfi yaşanabilir.

Türkiye’nin sayılı oksijen çadırlarından olan Ballıdağ, Daday’ın tertemiz havasının özüdür. 1954 yılında İsviçre’den gelen uzmanlar tarafından yüksek oksijen oranları nedeniyle tespit edilip, özel olarak seçilen bölgede bir göğüs hastalıkları hastanesi kuruluştur. Böylesi şifalı ve iyileştirici bir atmosferde konforlu bir konaklama fırsatı sizi bekliyor.

DAĞ EVİNDE

Yerinizi Ayırtın

ÇAM ORMANLARINININ İÇİNDE

Doğayı Keşfedin

Kastamonu Otelleri Ballıdağ Dağ Evi İksir Resort Town

Marangozhanemizde kendi yapacağınız kızaklarla kaymanın hazzını, üretmenin zevkiyle birleştirebilir, el değmemiş doğal hayatın hakim olduğu bölgede, şanslıysanız bir karaca veya yaban tavşanı ile karşılaşabilirsiniz. Keyifli doğa yürüyüşleriniz esnasında kırmızı karıncalar, çeşitli orman meyveleri, mantar türleri ve rengarenk çiçekler size eşlik edecektir.

Türkiye’nin ikinci göğüs hastalıkları hastanesine de ev sahipliği yapan, ülkemizin en yüksek oksijen oranına sahip yerlerden Ballıdağ dinginlik ve temiz hava arayanlar için gizli bir cennet.

Soğucaova Orman Yolu Kastamonu
Ballıdağ Dağ Evi Oda Fotoğrafı
Ballıdağ Dağ Evinden Manzara

YORUCU ETKİNLİKLERDEN SONRA GÜZEL BİR MOLA İÇİN

Yumurtacı Göleti Gölet Evi

Gölet Evi
Trekking ve ya bisiklet turlarınızı tamamladıktan sonra, ana tesislere 3 km. mesafede bulunan Yumurtacı Göleti çevresinde doğanın tüm sesleri ve dinginliği içerisinde ruhunuzu ve bedeninizi yenilerken piknik yapabilirsiniz.

BİLGİ ALIN

İKSİR RESORT TOWN ANA YERLEŞKESİNDEKİ

Diğer Odalarımızı Keşfedin