ORMAN EVİNİZ OLSUN, SOĞUCAOVA DAĞ EVİ

Ana Yerleşkemize 16km Mesafeda Yer Alan Dağ Evimiz’de

Doğa Tatili Keyfini İksir Resort Town İle Yaşayın

Loading...

Ballıdağ’ın oksijen çadırı içinde, 1570 m. yükseklikte, Soğucaova mevkiinde bulunan dağ evimizde konaklamanın yanı sıra kış sporları ve yayla turizmi olanaklarına da erişebilirsiniz. Çam ormanları içerisinde 6 odası ve şömineli bir restoranı olan tesiste; karda hediklerle yürüyüş, kızak ve snowtube keyfi yaşanabilir.

Türkiye’nin sayılı oksijen çadırlarından olan Ballıdağ, Daday’ın tertemiz havasının özüdür. 1954 yılında İsviçre’den gelen uzmanlar tarafından yüksek oksijen oranları nedeniyle tespit edilip, özel olarak seçilen bölgede bir göğüs hastalıkları hastanesi kuruluştur. Böylesi şifalı ve iyileştirici bir atmosferde konforlu bir konaklama fırsatı sizi bekliyor.

Soğucaova Dağ Evi İç Ortam Resmi
Soğucaova Dağ Evi İksir Resort Town

Marangozhanemizde kendi yapacağınız kızaklarla kaymanın hazzını, üretmenin zevkiyle birleştirebilir, el değmemiş doğal hayatın hakim olduğu bölgede, şanslıysanız bir karaca veya yaban tavşanı ile karşılaşabilirsiniz. Keyifli doğa yürüyüşleriniz esnasında kırmızı karıncalar, çeşitli orman meyveleri, mantar türleri ve rengarenk çiçekler size eşlik edecektir.

Türkiye’nin ikinci göğüs hastalıkları hastanesine de ev sahipliği yapan, ülkemizin en yüksek oksijen oranına sahip yerlerden Ballıdağ dinginlik ve temiz hava arayanlar için gizli bir cennet. Kastamonu ve yakın çevresinde gerçek bir doğa tatili yapmak isteyen tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

ÇAM ORMANLARININ İÇİNDE KONAKLAYIN

Yerinizi Hemen Ayırtın

Soğucaova Orman Yolu Kastamonu
Ballıdağ Dağ Evi Oda Fotoğrafı
Ballıdağ Dağ Evinden Manzara

YORUCU ETKİNLİKLERDEN SONRA GÜZEL BİR MOLA İÇİN

Yumurtacı Göleti Gölet Evi

Gölet Evi

Trekking ve ya bisiklet turlarınızı tamamladıktan sonra, ana tesislere 3 km. mesafede bulunan Yumurtacı Göleti çevresinde doğanın tüm sesleri ve dinginliği içerisinde ruhunuzu ve bedeninizi yenilerken piknik yapabilirsiniz.

İNCELEYİN

16 Numara ile işaretlenen Soğucaova Dağ Evi ve tesisimizin diğer yerleşimini aşağıda görebilirsiniz

İksir Resort Town Yerleşim Haritası

KASTAMONU OTELİ İKSİR RESORT TOWN ANA YERLEŞKESİNDEKİ

Diğer Odalarımızı Keşfedin