2-gunluk-tatilin-faydalari_1

2 günlük tatil mi olur demeyin… Siz isteyince 1 günü bile 1 haftalık bir tatile eşdeğer keyfe ve dinlenceye dönüştürebilirsiniz…

Yaz mevsimi yaklaştıkça, güneş gözümüzün içinde parıldamaya başladıkça, kuşlar öttükçe, çiçekler açtıkça içimizdeki tatil heyecanı giderek artmaya hatta bazen durdurulamaz hale dönüşmeye başlıyor.

Bu tatil heyecanını yaşamak için ise kendimizi hep uzun tatillerde hayal ediyor ve uzun tatiller için gün sayıyoruz. Aslında tatil dediğimiz şey insanın kendisi ile baş başa kalması ve hayatın olağan rutininden ve stresinden uzaklaşarak kendine zaman ayırmasıdır. Bu süre ister 1 hafta olsun ister iki gün olsun. Mühim olan tatili nerede ve ne şekilde geçirdiğiniz…

2-gunluk-tatilin-faydalari_2

İşte sırf bu yüzden iki günlük tatil fikrine sıcak bakmanızda fayda var. İyi planlanmış ve hazırlanılmış bir tatilin süresi hiç önemli değildir. 2 günlük tatilde de kendinize ve sevdiklerinize dilediğiniz kadar zaman ayırabilir, hoşlandığınız aktiviteleri yapabilir, dinlenebilir ve gezebilirsiniz.

İksir Resort Town, iki günlük tatilin keyfini doya doya çıkarmanızı planlamasını ve hazırlıklarını sizler için öncesinde yapmış bulunuyor. İksir’e geldiğiniz ilk andan itibaren kendinizi resmen bir aktivite ve eğlence havuzunun içinde bulacaksınız.

Doğa ile baş başa yürüyüşler, at biniş deneyimi, hobi bahçesinde toprak ile haşır neşir olacağınız dakikalar, el sanatları merkezinde kendi ellerinizle yapabileceğiniz hasır sepetler, el işi halı ve resim denemeleri, rehberli kanyon gezileri, fayton gezintileri, havuzda yüzme keyfi, Türk hamamında  dinlenme, masajlarla ve doğal ürünlerle sağlık kazanma, fotoğraf çekimi ve daha birçok aktivite…

2-gunluk-tatilin-faydalari_3

Siz yeter ki yola çıkın. İksir Resort Town’da iki günde iki haftaya eşdeğer bir tatil keyfi yaşamanın tadına doyamayacaksınız.

İksir, iki günlük tatilinizi siz nasıl isterseniz planlamaya hazır. Aktivitelerle dolu, etkinliğe doyacağınız, doğayla bütünleşeceğiniz ve hiçbir şey düşünemeyeceğiniz iki günü dilerseniz sizleri bekliyoruz!