2 Günlük Tatilin Fayfaları

2 günlük tatil mi olur demeyin… Siz isteyince 1 günü bile 1 haftalık bir tatile eşdeğer keyfe ve dinlenceye dönüştürebilirsiniz. Yaz mevsimi yaklaştıkça, güneş gözümüzün içinde parıldamaya başladıkça, kuşlar öttükçe, çiçekler açtıkça içimizdeki tatil heyecanı giderek artmaya hatta bazen durdurulamaz hale dönüşmeye başlıyor..

Tatil, Tatilin Tadını Çıkarana Güzeldir

Bu tatil heyecanını yaşamak için ise kendimizi hep uzun tatillerde hayal ediyor ve uzun tatiller için gün sayıyoruz. Aslında tatil dediğimiz şey insanın kendisi ile baş başa kalması ve hayatın olağan rutininden ve stresinden uzaklaşarak kendine zaman ayırmasıdır. Bu süre ister 1 hafta olsun ister iki gün olsun. Mühim olan tatili nerede ve ne şekilde geçirdiğiniz. İşte sırf bu yüzden iki günlük tatil fikrine sıcak bakmanızda fayda var. İyi planlanmış ve hazırlanılmış bir tatilin süresi hiç önemli değildir. 2 günlük tatilde de kendinize ve sevdiklerinize dilediğiniz kadar zaman ayırabilir, hoşlandığınız aktiviteleri yapabilir, dinlenebilir ve gezebilirsiniz.

İksir Resort Town, iki günlük tatilin keyfini doya doya çıkarmanızı planlamasını ve hazırlıklarını sizler için öncesinde yapmış bulunuyor. Kastamonu tatili için İksir’e geldiğiniz ilk andan itibaren kendinizi resmen bir aktivite ve eğlence havuzunun içinde bulacaksınız. Doğa ile baş başa yürüyüşler, at biniş deneyimi, hobi bahçesinde toprak ile haşır neşir olacağınız dakikalar, el sanatları merkezinde kendi ellerinizle yapabileceğiniz hasır sepetler, el işi halı ve resim denemeleri, rehberli kanyon gezileri, fayton gezintisi , havuzda yüzme keyfi, Türk hamamında dinlenme, masajlarla ve doğal ürünlerle sağlık kazanma, fotoğraf çekimi ve daha birçok aktivite.

Siz yeter ki yola çıkın. İksir Resort Town’da iki günde iki haftaya eşdeğer bir tatil keyfi yaşamanın tadına doyamayacaksınız. İksir, iki günlük tatilinizi siz nasıl isterseniz planlamaya hazır. Aktivitelerle dolu, etkinliğe doyacağınız, doğayla bütünleşeceğiniz ve hiçbir şey düşünemeyeceğiniz iki günü dilerseniz sizleri bekliyoruz!

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum bırakmak ister misiniz ?

1  +  8  =