Daday’ın En Güzel Manzarası İksir Resort Town’da

Gözünüzün alabildiğine kadar bir yeşillik düşünün. Ruhunuzun sonsuz huzura erebileceği kadar sadece ve sadece doğanın sesini duyabileceğiniz bir sessizlik düşünün. Dünyanın en güzel yerlerinden birinde tatil yaptığınızı düşünün..

Kastamonu’da Yapılacak Aktiviteler

Tüm bunları yapabilmenin yanında bir de konfor ve aktivite konusunda istediğinizi yapabildiğiniz canınızın bir an bile sıkılmadığı ve tatil yaparak dinlenmenin yanı sıra hayatta bugüne kadar öğrendiklerinize yeni şeyler kattığınız ve hem tarihsel hem de sanatsal alanlarda bilgilendiğinizi düşünün. Böyle her anlamda dolu dolu bir tatili kim istemez ki? Daday’ın en güzel manzarasına sahip yerlerden birinde olan İksir Resort Town’da tam da bu bahsedilen türden bir tatil yapma şansını elde edebilirsiniz.

İksir’de herkesin tercihine ve zevkine göre bir aktivite mutlaka var. Binicilikten, yüzmeye, sanatsal etkinliklerden doğa ile baş başa yapılan gezilere, fayton ve kızak turlarından şenlik gibi geçen eğlencelere kadar aklınıza gelmeyecek bir dolu aktivite ile tatilinizi geçirebilirsiniz. Tatilde herkesin en çok istediği şey zamanını iyi değerlendirmektir. İşte tam bu noktada İksir size sonsuz aktivite alternatifi sunarak hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirecek bir tatil yapmanız için elinden geleni yapıyor. Tüm bu aktiviteleri yaparken eğer çocuklarınız var ise onları da unutmuyor, onları güvenle bırakabileceğiniz ve çocuklarında tatilde eğlenebileceği yaşlarına ve ilgilerine uygun birbirinden eğlenceli oyun alanları bulunuyor.

Tatil dinlenmek demektir. Dinlenmek ise sonsuz huzur ve konfor ile sağlanır. Hem konforu hem de huzuru bir arada bulabilmek, aynı zamanda da birbirinden renkli aktivitelerle günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz harika ve kusursuz bir tatil geçirmek için İksir Resort Town sonsuz aktivite alternatifleri, muhteşem doğa manzarası ve buram buram tarih kokan konağı ile sizleri bekliyor.

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-17T16:58:56+03:0011 Ekim 2013, Cuma|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

1  +  8  =