Kastamonu SPA’lı Oteller

Günlük hayatın stresi vücudunuzun gerilmesine ve kendinizi daha yorgun, halsiz ve bitkin hissetmenize neden olur çoğu zaman. İşte bu zamanlarda size iyi gelebilecek en güzel şeylerden biri doğanın kucağında profesyonel ellerden yapılmış bir masaj terapisidir. Masajın ilk ne zaman ve nasıl keşfedildiği tam olarak bilinmemesine rağmen binlerce yıldır birçok hastalığın tedavisinde masaj ve dokunma tekniklerinden faydalanılıyor.

Doğanın Kalbinde Masaj Keyfi

Masajın ilk olarak milattan önce 2700 tarihli bir Çin kitabında geçtiği söyleniyor. Eski düşünürler ve bilim adamları da masajın sadece hastalıkların tedavisinde değil sağlığın devam ettirilmesinde ve terapilerde çok kullanıldığını ve iyi geldiğini altını çizerek belirtmişlerdir. Tüm bedeninize iyi geldiği tarihten bu zamana kadar kanıtlanmış bir rahatlama ve terapi yöntemi olan masaj dilerseniz İksir Resort Town’ın doğa ile iç içe olan tesislerinde yaptırmanın keyfine doyasıya varabilirsiniz.

Kastamonu SPA’sı olan oteller arasında en konforlu masaj odalarında profesyonel uzmanlarımıza klasik masajdan lenf drenaj masajına, refleksoloji (ayak) masajından baş ve boyun masajına, sırt masajından selülit masajına kadar birbirinden çok farklı masajlar yaptırarak tüm vücudunuzu rahatlatabilirsiniz. Ayrıca bu masajlarda uygulanacak doğal masaj kürlerini de uzmanlar ile birlikte kendiniz hazırlayabilir ve bu kürlerin nasıl hazırlandığı ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Vücudunuzun tüm sinir hücrelerinin tek tek rahatladığını ve gevşediğini hissetmek size fazlasıyla iyi gelecektir. Kronikleşmiş ağrılarınızın azaldığını ve kendinizin her zamankinden daha fazla enerji ile dolu olduğunuzu görmek İksir Resort Town’da yapmış olduğunuz tatilin size ne kadar iyi geldiğinin bir göstergesi olacaktır.

Hem ruhunuzu hem de vücudunuzu sakinleştirmek ve kendinizi güzel bir şekilde ödüllendirmek istiyorsanız İksir Resort Town içinde yer alan tüm hizmetleri ve eşsiz doğal güzellikleri ile sizleri ağırlamak için bekliyor…

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-20T12:55:43+03:0006 Ağustos 2013, Salı|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

73  +    =  83