Binicilik ile Hayatınıza Yeni Bir Deneyim Katın

Binicilik ile Hayatınıza Yeni Bir Deneyim Katın

Binicilik ile Hayatınıza Yeni Bir Deneyim Katın

İksir Resort Town, daha önce binicilik eğitimi almış ya da almamış olsun, herkesi hayatlarına farklı ve yeni bir deneyim katmaya davet ediyor. Bir hayvanla yapılan tek spor olan binicilik sayesinde hem farklı bir canlıyla aranızda empati gelişecek hem de Daday’ın doğayla iç içe olan ortamında ruhunuzu dinlendiren geziler, atlı safariler yapabileceksiniz.
Kapalı ve açık manej alanlarıyla yılın her döneminde ve her mevsimde, biniciliğe ilgi duyan misafirlerine hizmet veren İksir Resort Town, katılımcıların yaş gruplarına göre profesyonel eğitmenler eşliğinde binicilik eğitimi de sunmaktadır. Erken yaşta başlandığında olumlu etkileri daha da artan binicilikte, özellikle çocuk yaştaki misafirlerimizin bu eğitimi almaları son derece önemlidir.
Göktepe ve Ceviztepe’deki benzersiz, doğal ve huzurlu ortamda yapacağınız atlı geziler ya da alacağınız binicilik eğitimleri sırasında Horse Bistro’da mola verip lezzetli atıştırmalıklarla enerji depolayabilirsiniz. Ayrıca Ballıdağ ve Daday çevresini at üstünde keşfedebilir, bu harika doğa manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.
Atlarınızın günlük ihtiyaçları doğrultusunda beslenmesi, günlük bakım ve temizliklerinin yapılması, atlarınızın terbiye edilmesi (dresaj), engelli koşular için hazırlanması (konkurhipik) ve lonj eğitimleri verilmesi noktalarında uzman ekibiyle profesyonel at pansiyonculuğu hizmeti veren İksir Resort Town atlarınız ve sahibi olan sizler için de en doğru adres.