Çocuklar İçin Yaz Kampları

Okul dönemi boyunca ders çalışan ve okul ile ev arasında mekik dokuyan çocukların yaz geldiğinde her zamankinden daha fazla enerjiye ve bir dolu aktiviteye ihtiyacı oluyor. İhtiyaçlarını en iyi karşılayacak şey ise eğlenceli ve eğitici yaz kampları.

Keyifli Kamplar Sizi Bekliyor

Bir çocuğun gelişiminde okul hayatı kadar sosyal hayatı ve sosyal hayatında yaptığı aktiviteler, edindiği hobiler ve arkadaş çevresi de önemlidir. Yaz kampları bu amaçla devreye girerek çocuğun her anlamda sosyalleşmesini ve farklı aktivitelerle ufkunun genişlemesini sağlıyor. İksir Resort Town, uzman kadrosu ile her yaz düzenlediği yaz kampları sayesinde çocuklara ihtiyacı olan ve yaz boyunca yapmak isteyecekleri her şeyi yapabilme imkanı sunuyor. İksir Resort Town’daki yaz kamplarına katılan çocuklar sabahın erken saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden birçok aktivitede yeni arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirerek kaliteli bir yaz tatilini tamamlamış oluyorlar.

Bu yaz kamplarında Kastamonu oteli İksir Resort Town çocukların tüm ihtiyaçlarını, gelişimlerini ve hayal dünyalarını düşünerek etkinlikler hazırlıyor. At bakımı ve binicilikten, doğayı tanıyacakları yürüyüşlere ve doğa keşiflerine, el sanatları ve kültürel etkinliklerden doğal güzellikleri görecekleri gezilere kadar birçok alanda bilgi ve sosyal paylaşımda bulunuyorlar. Aynı zamanda arkadaşları ile birlikte oyun zamanları, sinema zamanları, küçük şehir turları, yüzme, voleybol ve basketbol gibi birçok spor alanında etkinlik, çocukların takım olma, paylaşma ve sosyalleşme içgüdülerini de geliştiriyor.

Çocuklar İksir Resort Town’daki yaz kamplarından ayrıldıktan sonra arkalarında ömür boyu hatırlayacakları dostlukları, paylaşımları ve edindikleri yeni bilgiler ile evlerine dönüyor. Ve bir sonraki yazı tekrar yeni etkinliklerle dolu bir tatil geçirmek için iple çekiyorlar.

Çocukların eğitiminin sadece okul ile olmadığını, çocuğun tek başına hareket edebilmesinin, sorumluluk duygusuna sahip olmasının kendine güvenmesinin ne kadar önemli olduğunu unutmayın. İksir Resort Town, çocuklarınızın unutamayacakları bir yaz geçirmeleri için her şeyi düşünüyor, size sadece güvenmek ve emin olmak kalıyor…

DİĞER YAZILARIMIZI KEŞFEDİN

ETKİNLİKLERİMİZDE BİZE KATILIN

Kastamonu İksir Resort Town Etkinlikler
ETKİNLİK TAKVİMİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİMİZE GÖZ ATIN

İksir Resort Town Galeri
KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN
2019-11-26T11:26:14+03:0009 Temmuz 2014, Çarşamba|Categories: Blog|Tags: , , |

Yorum bırakmak ister misiniz ?

2  +  1  =