Bisiklet Yarışları19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye Bisiklet Federasyonu ve İksir Resort Town iş birliğiyle Kastamonu/Daday’da düzenlenen bisiklet yarışları büyük ilgi gördü. Onlarca lisanslı sporcunun ve amatör bisiklet severin katılımıya büyük ve keyifli bir organizasyona imza atıldı.

Neşe ve coşkuyla geçen yarışlar, bisiklet severleri Daday’ın muhteşem doğasıyla buluşturdu. Çam ormanlarından çiçek tarlalarına, mavi renkli alakarga kuşundan dünyanın en hızlı uçan kuşu olarak bilinen gökdoğan şahinine kadar doğanın tüm gizemini görebilme fırsatı yakalayan katılımcılar, heyecan ve keyif dolu saatler geçirdiler.

Ödül töreninden önce İğdirr Tekvando Takımı’nın yaptığı gösteri büyük bir keyifle izlendi. Tekvando takımın kusursuz ve uyumlu hareketleri izleyenlerin takdirini ve beğenisini toplayacak cinstendi.

Yarışmanın da kazanmak kadar keyifli olduğu bisiklet yarışlarında kazananlar birbirinden güzel hediyelerle ödüllendirildi. Ayrıca İksir Resort Town tarafından tüm kategorilerdeki birincilere yarım, ikinci ve üçüncülere ise çeyrek altın hediye edildi.

Ödüller bunla da bitmedi. İksir Resort Town’un düzenlediği Özel Halk Koşusu’nda ilk 5’e girenler bisiklet ve kaskla ödüllendirildiler. Dereceye giren ya da giremeyen tüm yarışmacılar ileride hatırlayıp mutluluk duyacakları çok keyifli bir deneyim yaşadılar.

Yarış bitiminde dileyenler atlı spor merkezinde belgeli antrenörler eşliğinde eğitimli İngiliz ve Arap atlarıyla binicilik dersi aldı, ATV motorlarla Göktepe gezisine katıldı ve faytonla keyifli bir şehir turu yaptı.

Doğayı seven ve doğanın içinde birbirinden eğlenceli aktivitelerle dolu bir tatil yapmak isteyen herkesi İksir Resort Town’a bekliyoruz.